Zamknij
REKLAMA

#SzczepimySię z KGW - Rząd da pieniądze dla kół za promocję szczepień

09:47, 15.07.2021 | M.M
Skomentuj
REKLAMA

Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich to kolejne narzędzie mające na celu zachęcenie polaków do szczepień przeciwko Covid-19. Okazuje się, że żeby "wrócić do normalności" i nabyć odporności zbiorowej, oprócz faktu darmowych ogólnodostępnych szczepionek, łatwego dostępu do informacji, loterii szczepionkowych i aktywnych akcji marketingowych, obywateli cały czas trzeba zachęcać. 

Jak uzasadnił premier Mateusz Morawiecki konkurs ma zachęcić liderki środowisk lokalnych, żeby te kolejno zachęciły sąsiadów, rodziców, babcie, dziadków i córki, żeby wszyscy się szczepili.

Akcja potrwa do końca września 2021.

Konkurs podzielony jest na poniższe cztery element. Ilość środków uzależniona jest od ilości zaszczepionych osób w efekcie działań KGW.

Festyn #SzczepimySię z KGW
Koła Gospodyń Wiejskich zgłaszają akcję promocyjną do powiatowych biur Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. KGW może otrzymać maks. 8 tys. zł na organizację wydarzenia promującego szczepienia przeciw COVID-19. Koło musi spełnić jedynie kilka warunków m.in. umożliwić zaszczepienia się uczestników oraz zapewnienie przyjęcia 2 dawki, a także poinformowanie o wydarzeniu w mediach społecznościowych lub lokalnych.

Cały budżet wynosi 40 mln zł, a pieniądze można zdobyć według zasady „kto pierwszy, ten lepszy” – do wyczerpania puli funduszy.

Premia za Szczepienia KGW
Warunkiem uzyskania premii jest min. 100 zaszczepionych osób po raz pierwszy. Koło Gospodyń Wiejskich otrzyma 15 zł – za osobę w wieku 60 lat lub mniej oraz 30 zł za osobę w wieku powyżej 60. roku życia.

Pieniądze można zdobyć według zasady „kto pierwszy ten lepszy” – do wyczerpania puli funduszy.

KGW na Medal #SzczepimySię
Koła Gospodyń Wiejskich mają szanse wygrać od tysiąca do nawet 100 tys. zł za zorganizowanie najlepszego wydarzenia wg. liczby zaszczepionych. Nagrody pieniężne przewidziane są dla 1000 wydarzeń, gdzie frekwencja osób, które przyjęły szczepionkę będzie najwyższa.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest min. 100 zaszczepionych osób.

Najładniejsze Zdjęcie #SzczepimySię z KGW
Dodatkowe nagrody KGW mogą zdobyć za wykonanie najładniejszego zdjęcia. Zwycięzcy otrzymają nawet 25 tys. zł. Kolejne trzy najlepsze zdjęcia to szansa na 15 tys. zł. Warto wziąć udział w konkursie, ponieważ nie tylko podium otrzyma nagrody pieniężne. 5 tys. zł zdobędą KGW za zdjęcia w top 10, a po 1,5 tys. zł wygrają fotografię w top 100. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest min. 100 zaszczepionych osób.

(M.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%