Zamknij
REKLAMA

W okolicach Śremu rolnicy strajkują kolejny raz. Utrudnienia dla kierowców

14:28, 24.08.2021 | M.M
Skomentuj
REKLAMA

Tak jak zapowiedział Michał Kołodziejczak, lider Agrounii, w całej Polsce rozpoczęły się strajki rolników.

Rolnicy zwracają się swoimi działaniami do rządu i tym samym domagają się reakcji na ciężką sytuację hodowców trzody chlewnej, którzy zmagają się z ASF. Ponadto chcą chronić polską żywność i polepszyć warunki polskich gospodarzy.

W związku ze strajkami zablokowane zostały drogi w 14 lokalizacjach. Skutki blokad odczują przede wszystkim kierowcy. W okolicach Śremu również przejazd może być trudniejszy niż zwykle.

24 sierpnia o godz. 9.00 w Nowym Mieście Nad Wartą rozpoczęła się blokada drogi, która zgodnie z zapowiedziami ma potrwać 48 godzin. Demonstrujący zajęli pasy DK 11 przy nadwarciańskim moście. Na miejscu strajku obecni są policjanci, którzy kierują na objazdy. 

Na DK11 na wysokości Środy Wlkp. objazd prowadzony jest w kierunku miejscowości Śrem na DW 432. Od strony Jarocina objazd prowadzony w miejscowości Klęka na DW 436 w kierunku miejscowości Śrem.

JESTEŚMY ZAŁAMANI NASZĄ SYTUACJĄ ALE NIE BEZSILNI. ROLNICY DO BOJU. NIKT SIE NIE PODDA. WALCZYMY O PRZYSZLOŚĆ POLSKI. - skomentowano transmisję z blokady w Nowym Mieście.

(M.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%