Zamknij
REKLAMA

Samochód wystawowy już 16 września w Śremie

19:29, 10.09.2019 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

Samochód wystawowy już we wrześniu w Śremie

 

Przez cały wrzesień samochód wystawowy firmy TECH Sterowniki z nowoczesnymi modelami sterowników do zarządzania ogrzewaniem w środku będzie zatrzymywał się w różnych miejscowościach w kraju. Już 16 września odwiedzi Śrem! Podczas prezentacji chętni będą mogli zapoznać się ze specyfiką urządzeń do sterowania ogrzewaniem oraz uzyskać konkretne informacje dotyczące ich doboru, montażu i obsługi. Gdzie jeszcze dokładnie w najbliższych dniach zatrzyma się samochód wystawowy? Sprawdźcie!

 

Mobilne ekspozycje w terenie – plan trasy

Samochód wystawowy firmy TECH Sterowniki już od 2017 roku odwiedza różne miejscowości w kraju i za granicą. Miejscami postoju są punkty sprzedaży hurtowej, a także organizowane branżowe targi i spotkania związane z tematyką instalacji grzewczych. 16 września samochód zatrzyma się obok hurtowni instalacyjnej Spec Instal Grupa PHI w Śremie. Dzięki temu lokalna społeczność będzie mogła zobaczyć na żywo sterowniki do zarządzania ogrzewaniem – ocenić estetykę ich wykonania i sprawdzić, na czym polega sterowanie ogrzewaniem. Podczas spotkań będzie można uzyskać fachową poradę związaną z dowolnym aspektem działania sterowników, ich doborem i montażem.

 

Dokładne miejsca postoju samochodu we wrześniu:

13 września - Elmat Barlinek,

16 września - Spec Instal Grupa PHI Śrem,

17 września – Pol-Plus Instal-Konsorcjum Świebodzin,

18 września - Termika Instal-Konsorcjum Kalisz,

19 września - INSTAL EXPERT Kościan,

20 września - Marlin o/Krotoszyn i Poznań; szkolenie w hotelu Poznaniu,

23 września – Pol-Plus Instal-Konsorcjum Zielona Góra,

24 września - Instalhouse Grupa PHI Gorzów Wielkopolski,

25 września - Cuprum Instal-Konsorcjum Koszalin,

26 września - Hydrosolar Poznań.

Co można obejrzeć w samochodzie wystawowym?

Wnętrze mobilnego showroomu wypełniają najpopularniejsze modele sterowników do różnych typów ogrzewania: podłogowego (w tym najnowsze systemy serii 9 i 10), grzejnikowego, kominków czy wykorzystujących energią odnawialną. Urządzenia zamontowane są na specjalnie przygotowanych ekspozytorach, wzbogacone o konkretne opisy oraz wizualizacje. Wszystkie oferowane modele urządzeń to produkty polskie: polscy pracowni przygotowują projekty, oprogramowanie oraz poszczególne elementy urządzeń, składają je w całość oraz testują. Każdy chętny może przyjść i sprawdzić urządzenia, porozmawiać z przedstawicielami firmy na temat potrzeb własnej instalacji grzewczej, a także otrzymać dodatkowe materiały reklamowe, które pomogą w doborze urządzeń do efektywnego i oszczędnego zarządzania ogrzewaniem.

O firmie

TECH Sterowniki to czołowy producent sterowników do zarządzania ogrzewaniem. Przedsiębiorstwo założone w Andrychowie w ciągu kilku lat stało się liderem branży sterowników do sterowania ogrzewaniem w Polsce oraz rozszerzyło zasięg dystrybucji na rynki międzynarodowe. Polskie sterowniki są kupowane m.in. przez mieszkańców Niemiec, Słowacji, Czech, Litwy i Łotwy. Pełny proces produkcji sterowników, a także programowanie, i testy przeprowadzane są w Polsce, na terenie dwóch lokalnych zakładów: w Bulowicach i w Wieprzu wyposażonych w nowoczesne maszyny i urządzenia. Przewodowe i bezprzewodowe sterowniki przeznaczone są do instalacji zarówno w domach prywatnych, jak i szkołach, przedszkolach, hotelach, pensjonatach i innych obiektach przeznaczenia publicznego.

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%