Zamknij

Warta wskoczyła na fotel lidera. Kłos stracił w ostatnich minutach

17:15, 04.10.2020 J.K Aktualizacja: 18:36, 04.10.2020
Skomentuj

Zajmująca pozycję wicelidera ligi okręgowej grupy C Warta Śrem, na kolejne spotkanie udała się do Rydzyny. Miejscowy Rydzyniak Rydzyna postanowił sprawdzić formę Warty.

Po wczorajszym remisie lidera Kłosa Zaniemyśl, który zremisował  z trzecią drużyną ligi z LZS Cielcza 2:2, dla Warciarzy pojawiła się okazja, aby wskoczyć na fotel lidera. Warunek jeden – wywieść trzy punkty z Rydzyny.

Warto przypomnieć, iż drużyna z Zaniemyśla, straciła dwie bramki w ostatnich minutach. Tym samym Kłos Zaniemyśl, nie powiększył przewagi nad Wartą do pięciu punktów, ale dodając jeden za remis, ma przewagę trzech.

Punktualnie o  godzinie 15 rozpoczął się mecz w Rydzynie. Wynik do przerwy był korzystny dla piłkarzy ze Śremu. To oni schodzili do szatni z dwubramkową przewagą. Prowadzili 2:0.

Mecz pomiędzy Rydzyniakiem Rydzyną a wartą Śrem zakończył się zwycięstwem piłkarzy ze Śremu 5:1