Niespodzianki w Książu nie było. Gospodarze walczyli do końca.

20:08, 08.05.2021 J.K Aktualizacja: 20:12, 08.05.2021
Skomentuj
reo

Do 38 minuty wynik był remisowy. Gospodarze  i goście stworzyli niezłe widowisko. Obie drużyny wypracowały sobie wiele pozycji strzeleckich. Jednak to goście rozpoczęli od strzelenia bramki. Jak się okazało,  goście poszli za ciosem. Dwie minuty później bramkarz  drużyny z Książa wyjmował piłkę z siatki drugi raz.

Goście do szatni schodzili z przewagą dwóch bramek.

Druga część meczu  miała swój przebieg w większości na połowie gospodarzy. Warciarze chcieli zdobyć kolejne bramki. Udało się to w 51 minucie i 72. Strzelcami goli byli: Dawid Forszpaniak i Maciej Błaszczyk.

Mecz zakończył się wynikiem 4:0 dla Warty Śrem, która jeszcze bardziej umocniła się na pozycji lidera.

Gospodarzom należy przyznać wolę walki do zmiany wyniku meczu, a przynajmniej do zdobycia honorowej bramki.

Bramki zdobyli:

38 minuta Adrian Chwaliszewski 0:1

40 minuta Piotr Krentz 0:2

51 minuta Dawid Forszpaniak 0:3

72 minuta Maciej Błaszczyk 0:4