Zamknij

W pierwszej połowie przegrywali. A jednak zmienili wynik meczu. Na listę strzelców wpisał się bramkarz

. 20:49, 02.09.2023 Aktualizacja: 09:41, 03.09.2023
Skomentuj

Dzisiaj na boisku w Dalewie spotkały się Amicus Mórka i Kormoran Święciechowa. Spotkanie dotyczyło rozgrywek B klasy grupy VIII.

Pierwsze spotkanie w tej rundzie piłkarze Amicusa przegrali 1:2 z Rydzyniakiem II Rydzyna. W dzisiejszym meczu gospodarze odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo 3:2 inkasując komplet punktów.

Pierwsza bramka padła w 40 minucie, a jej strzelcem został Wojciech Świechowicz. Minutę później goście wyrównali dzięki golowi strzelonemu przez Jakuba Kajocha. Ten sam piłkarz jeszcze przed przerwą trafił po raz drugi. Goście na przerwę schodzili prowadząc 2:1.

W drugiej połowie kibice oglądali szybki futbol, a gospodarze za wszelką cenę chcieli zmienić dla siebie niekorzystny wynik. Udało się w 77 minucie. Sędzia podyktował dla gospodarzy rzut karny. Szczęśliwym wykonawcą był bramkarz gospodarzy Wojciech Onsorge. W drugiej połowie padła jeszcze jedna bramka. Była to 85 minuta, kiedy Tomasz Gendera płaskim strzałem w długi róg skierował piłkę do siatki. Gospodarze prowadząc 3:2 nie pozwolili gościom na odrobienie strat. Tym samym Team Amicusa zakończył spotkanie inkasując trzy punkty.

 

Bramki:

40 minuta Wojciech Świechowicz 1:0

41 minuta Jakub Kajoch 1:1

43 minuta Jakub Kajoch 1:2

77 minuta Wojciech Onsorge 2:2

85 minuta Tomasz Gendera 3:2

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu portalsremski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%