Zamknij

Do Śremu przyjechał lider tabeli, który stracił punkty

22:53, 26.05.2025 Aktualizacja: 06:16, 27.05.2025
Skomentuj

UKS Śrem zmierzył się z liderem grupy, Olimpią Koło.

Początek meczu to mocna presja ze strony rywali, którzy zepchnęli nas na własną połowę.

Ale wystarczyła jedna dobra kontra i świetne dośrodkowanie Otoki, żeby Kędziora otworzył wynik! ️Chwilę później goście odpowiedzieli i zrobiło się 1:1.

Pierwsza połowa zakończyła się wyrównaną grą, głównie w środku pola W drugiej części to my przejęliśmy kontrolę!  Drużyna ze Śremu  stworzyła kilka naprawdę klarownych sytuacji, a  skrzydłowi – Otoka i Kędziora – robili dużo zamieszania pod bramką rywala.

Olimpia szukała swoich okazji głównie po stałych fragmentach gry, ale  obrona  UKS-u była czujna. Mimo wielu ataków wynik nie uległ już zmianie. Remis 1:1 traktujemy jako absolutne minimum, bo śremianie byli  bliżej zwycięstwa! 

[ZT]80594[/ZT]

[ZT]80758[/ZT]

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%