Zamknij
REKLAMA

Nie tylko dla fanów byłej wokalistki grupy Varius Manx. Na trasie koncertu Śrem

06.39, 11.08.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

Anita Lipnicka zaprasza na jesienną trasę koncertową prezentując odświeżoną wersję swojego największego przeboju

Artystka już wkrótce odwiedzi blisko 30 polskich miast, w ramach wyjątkowej akustycznej trasy koncertowej, której hasłem przewodnim ma być miłość. Poznajcie szczegóły!

Już jesienią wszyscy fani Anity Lipnickiej, będą mogli wziąć udział w kameralnych koncertach w ramach trasy „O miłości…”. Będzie to ostatnia taka możliwość przed krótką przerwą artystki od występów, związaną z nagraniami materiału na najnowszy album. Na koncertowej mapie nie zabraknie większych miast, takich jak Warszawa, Wrocław czy Przemyśl, jak i mniejszych miejscowości, takich jak Oświęcim, Śrem czy Kutno.

Jakiego repertuaru możemy się spodziewać w ramach trasy „O miłości…”?

„W CZASIE POMIĘDZY CELEBRACJĄ JUBILEUSZU 25-LECIA PRACY NA SCENIE, A PREMIERĄ MOJEGO NOWEGO WYDAWNICTWA, ZAPRAGNĘŁAM STWORZYĆ PROJEKT TEMATYCZNY, W RAMACH KTÓREGO ZAPREZENTUJĘ ZESTAW MNIEJ I BARDZIEJ ZNANYCH PIOSENEK MIŁOSNYCH, POCHODZĄCYCH Z RÓŻNYCH OKRESÓW MOJEJ TWÓRCZOŚCI. W SETLIŚCIE TRASY POJAWIĄ SIĘ TAKŻE DWA NOWE UTWORY, KTÓRE WYKONAMY CAŁKIEM PRZEDPREMIEROWO! JESTEM BARDZO CIEKAWA JAK ZOSTANĄ ONE PRZYJĘTE PRZEZ PUBLICZNOŚĆ. W KONCERCIE ZAGOŚCI TAKŻE SPORA GARŚĆ ZASKAKUJĄCYCH COVERÓW, PIOSENEK GŁÓWNIE Z LAT 90′, KTÓRE PORUSZYŁY MNIE GŁĘBOKO, KIEDY SAMA BYŁAM MŁODĄ OSOBĄ I POCZĄTKUJĄCĄ ARTYSTKĄ.

JEŚLI CHCECIE POZNAĆ MOJE ULUBIONE PIOSENKI O MIŁOŚCI, USŁYSZEĆ KILKA OSOBISTYCH OPOWIEŚCI O KOCHANIU I TĘSKNIENIU, ZAPRASZAM NA NASZE JESIENNE KONCERTY!”

Obowiązkowym punktem każdego koncertu będzie piosenka Historia jednej miłości, która po ponad 20 latach od premiery została na nowo zaaranżowana i nagrana przez zespół Anity.

Kolejną świetną informacją dla fanów byłej wokalistki grupy Varius Manx może być fakt, że od kilku miesięcy pracuje ona nad nowym albumem, który ukaże się w 2023 roku.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%