Zamknij
REKLAMA

To trwało tylko chwilę, a miało wielkie znaczenie. PSP Śrem oddało hołd zmarłemu koledze

13.10, 22.09.2022 .
Skomentuj zdj. PSP Śrem
REKLAMA

Komenda Powiatowej Straży Pożarnej w Śremie oddała hołd zmarłemu funkcjonariusz Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Grudziądzu. Zmarł podczas pełnienia służby. Z tego powodu we wtorkowe popołudnie wiele jednostek w całej Polsce oddało mu cześć.

We worek rano smutne wieści obiegły jednostki w Polsce. Podczas pełnienia służby zmarł ogn. Paweł Chyła, funkcjonariusz Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Grudziądzu. Służbę w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Grudziądzu rozpoczął w 2007 r., w latach 2010-2013 r. zajmował stanowisko młodszego ratownika kierowcy, a od 2013 r. jako dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Grudziądzu.  

Komendant Główny PSP gen. brygadier Andrzej Bartkowiak w imieniu własnym i całej społeczności strażackiej złożył głębokie wyrazy żalu i współczucia dla rodziny oraz bliskich zmarłego.

Jednostki przyłączyły się do kondolencji i postanowiły godnie wspomnieć zmarłego kolegę. Również PSP w Śremie przyłączyło się do akcji. W dniu 21 września br. o godz. 18.00 śremscy strażacy oddali hołd zmarłemu. Łącząc się w bólu uruchomili sygnały świetlne i dźwiękowe w pojazdach ratowniczo - gasniczych i oddali hołd minutą ciszy.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%