Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Daj bliskim chwilę,
którą zapamiętają
Kup prezent
Zamknij

Śremska policja z sukcesem. Zajęła wysokie miejsce na zawodach strzeleckich

. 11:01, 08.10.2025 Aktualizacja: 06:26, 23.10.2025
Skomentuj Zdjęcie z archiwum Komendy Powiatowej Policji w Śremie. Zdjęcie z archiwum Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

Policjanci ze Śremu zdobyli wysokie miejsce na zawodach strzeleckich w Środzie Wielkopolskiej.

26 września 2025 roku na strzelnicy Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Środzie Wielkopolskiej odbyły się zawody strzeleckie „I Memoriał księdza kapelana Lecha Otty”. Wydarzenie, zorganizowane przez Komendę Powiatową Policji w Środzie Wielkopolskiej oraz Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów, przyciągnęło 19 drużyn, w tym zespoły z ościennych jednostek, funkcjonariuszy i pracowników cywilnych średzkiej komendy. Śremska drużyna może być dumna – zdobyła wysokie II miejsce!

Zespół Komendy Powiatowej Policji w Śremie, w składzie mł. asp. Daria Góra, kom. Sebastian Tasiemski oraz st. asp. Maciej Kaniewski, zaprezentował znakomite umiejętności strzeleckie, sięgając po srebrny „medal”.

Rywalizacja była bardzo wyrównana, ale komisja wyłoniła najlepsze zespoły: I i III miejsce przypadły drużynom ze Środy Wielkopolskiej, a śremska ekipa uplasowała się tuż za liderem. Zawody, odbywające się pod patronatem Komendanta Powiatowego Policji w Środzie Wielkopolskiej, podinsp. Krzysztofa Wróblewskiego, miały na celu przede wszystkim sportową rywalizację, ale także uczczenie pamięci księdza kapelana Lecha Otty. Wydarzenie zintegrowało środowisko policyjne z centralnej Wielkopolski.

Gratulujemy śremskim policjantom znakomitego wyniku i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy w przyszłych edycjach memoriału!

 

[ZT]83498[/ZT]

[ZT]83485[/ZT]

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%