Zamknij

Jak powstaje sztuka na murze? Młodzież uczyła się od lokalnych artystów

12:30, 22.08.2023 Aktualizacja: 12:42, 22.08.2023
Skomentuj zdj. CK Książ Wlkp. zdj. CK Książ Wlkp.

Jak powstaje sztuka na murze? Na to pytanie odpowiedzieli artyści-muraliści: Mark Maksimovich i Jarosław Ptak podczas spotkania dla dzieci. Przeprowadzili warsztaty w zakresie tworzenia wielkoformatowych obrazów w przestrzeni publicznej.

W piątek 11 sierpnia w Centrum Kultury w Książu Wlkp.artyści Mark Maksimovich i Jarosław Ptak spotkali się z dziećmi na specjalnych warsztatach. Spotkanie odbyło się w ramach projektu “Sztuka na murach: warsztaty graffiti i pokazy filmów o kulturze ulicznej”, który dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz ODL Lider Zielonej Wielkopolski. Zadanie to realizuje Uniwersytet Entuzjastów Świata, a jego partnerem jest Centrum Kultury Książ Wlkp.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu portalsremski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%