Zamknij
REKLAMA

Śremscy policjanci powitali nowego mundurowego. Poszedł w ślady swojego ojca

16.20, 28.09.2022 Źródło: KPP Śrem Aktualizacja: 08.16, 29.09.2022
Skomentuj zdj. KPP Śrem
REKLAMA

W szeregach śremskiej Policji powitano nowego policjanta post. Igora Dąbka, który w gronie ponad 50 nowo przyjętych funkcjonariuszy, na dziedzińcu Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, złożył uroczyste ślubowanie. Nowi koledzy gratulują i życzą wytrwałości oraz powodzenia.

W miniony czwartek, 22 września br., na dziedzińcu Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbyło się uroczyste ślubowanie 52 nowo przyjętych policjantek i policjantów. W tym gronie był także post. Igor Dąbek - nowy policjant Komendy Powiatowej Policji w Śremie, a ślubowanie odebrał Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu nadinsp. Piotr Mąka.

Post. Igor Dąbek jest absolwentem klasy policyjnej Zespołu Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie. Już od dziecka marzył o tym, aby zostać policjantem, tak jak jego tata, który w mundurze służy już blisko 25 lat i obecnie st. asp. Maciej Dąbek jest Kierownikiem Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji w śremskiej Komendzie. Podczas uroczystego ślubowania dumny tata towarzyszył swojemu synowi i jednocześnie reprezentował na uroczystości Komendanta Powiatowego Policji w Śremie.

"Teraz przed post. Igorem Dąbkiem czas wytężonej nauki podczas kilkumiesięcznego przeszkolenia w szkole policyjnej. Witając go w naszych szeregach gratulujemy mu bardzo serdecznie i życzymy wytrwałości oraz powodzenia" - witają policjanci.

(Źródło: KPP Śrem)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%