Zamknij
REKLAMA

Jaka będzie pogoda na weekend w Śremie? Nie zapowiada się najlepiej...

12.20, 30.09.2022 Redakcja/ Źródło: IMGW
Skomentuj
REKLAMA

Weekend już się zaczął! Aktualnie wydaje się być pogodnie i ciepło. Niestety IMGW zapowiada, że wŚremie to się szybko zmieni. Od piątkowego wieczoru aż do końca tygodnia ma być pochmurnie i z przelotnymi opadami deszczu. 

W piątek do końca dnia w większości będzie bezchmurnie. Temperatura maksymalna w ciągu dnia wyniesie 17,1 st. C. Nie są prognozowane opady deszczu. Wiatr będzie mało odczuwalny, do 6 km/h. Po zachodzie słońca na niebie mają pojawić się chmury. Momentami opanuje je całkowite zachmurzenie. Temperatura w nocy to 7-9 st. C. 

W sobotę niestety na niebie nie zobaczymy słońca. Cały dzień będzie pochmurny, a wieczorem możemy spodziewać się przelotnych opadów deszczu. W ciągu dnia na termometrach zobaczymy do 17,7 st. C. Wiatr będzie już silniejszy niż dzień wcześniej, o średniej prędkości 14 km/h, a w porywach nawet do 27 km/h. W nocy mogą także wystąpić przelotne opady, temperatura powietrza utrzyma się na poziomie ok. 10.5 st. C. 

Niedziela także ma być pochmurna. Czasami przez chmury mogą przebijać się promienie słoneczne. Jednak w większości dnia panować będzie duże zachmurzenie. Mogą także wystąpić minimalne opady deszczu. Tego dnia będzie nieco chłodniej, do 13,4 st. C. Wiatr do 19 km/h. Wieczór i noc również z zachmurzeniem i przelotnymi opadami. W nocy ok. 10,5 st. C. 

[ZT]49948[/ZT]

(Redakcja/ Źródło: IMGW)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%