Zamknij
REKLAMA

Śremski Klub Bokserski zachęca do udziału w świątecznej charytatywnej zbiórce

15.15, 24.11.2022 .
Skomentuj zdj. ŚKB
REKLAMA

Charytatywne świąteczne zbiórki to już ich tradycja. W zeszłym roku charytatywna akcja przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Czy w tym roku także zakończy się spektakularnym sukcesem? Śremski Klub Bokserski zaprasza do udziału w inicjatywie. 

W ubiegłym roku Śremski Klub Bokserski WARTA oraz Strefa Walki Śremski Sport wzięli udział w charytatywnej akcji zainicjowanej przez zawodowego pięściarza Damiana Wrzesińskiego. Zbiórka w Śremie trwała od 29 listopada do 10 grudnia. Mieszkańcy przekazywali dary umieszczając je w specjalnych boxach zlokalizowanych w wybranych miejscach. Udało się zebrać ogrom pluszaków, gier planszowych, puzzli, kredek, klocków, lalek i innych rozmaitych zabawek, które zapewniły radość małym pacjentom.

W tym roku również będą zbierać artykuły gospodarstwa domowego

Wraz z początkiem tygodnia ruszyła kolejna świąteczna akcja charytatywna koordynowana przez Śremski Klub Bokserski. W tym roku zbierane będą artykuły niezbędne i użytkowane w gospodarstwie domowym tj. mąka, cukier, pościele, szampony, gry, zabawki itp. Wszystko to wyposaży oddziały onkologii oraz domy dziecka w Poznaniu i okolicach.

Dary można przekazywać we wskazanych instytucjach, które już zostały wyposażone w odpowiednie pudła z charakterystycznymi choinkami. Punkty zbiórek zlokalizowane są w następujących obiektach:

  • Śremski Sport
  • Biblioteka Publiczna  im. Heliodora Święcickiego w Śremie
  • Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 "Mali Przyrodnicy"  w Śremie
  • Zespół Szkół Ekonomicznych w Śremie

- Już teraz dziękujemy Wam za wszelką pomoc! Liczymy na to, że i tym w roku okażecie wielkie serducho dla dzieciaków, które liczą na Waszą pomoc - zachęca do działania ŚKB.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%