Wyjątkowe chwile w meczu w Książu Wlkp. Sędzia przerwał mecz

22:14, 15.06.2024 . Aktualizacja: 08:10, 17.06.2024
Skomentuj
reo

Pogoń Książ Wlkp. pokonała Orkan Konarzewo 5:1.

Już wiadomo, że piłkarze z Książa opuszczą klasę okręgową, to jednak cieszy wygrana z Orkanem Konarzewo 5:1. Tym bardziej, że w rundzie jesiennej w Konarzewie piłkarze Pogonii przegrali 3:1.

Jednak nie tylko wynik się liczył. Dzisiaj swoją karierę piłkarską zakończył Maciej Maćkowiak. W 44 minucie sędzia przerwał mecz. To wtedy właśnie piłkarze obu drużyn utworzyli szpaler, by pożegnać kolegę z boiska. Po 14 latach występów w Pogoni Książ Wlkp. nastał czas pożegnania- powiedział wierny tej drużynie piłkarz i przekazał koledze opaskę kapitańską. Następnie prezes Jan Rodziak wręczył pamiątkowy puchar i piłkę z podpisami drużyny. Działacze oraz trenerzy podziękowali Maciejowi za występy w drużynie Książa.

Warto nadmienić, iż Maciej Maćkowiak strzelił dzisiaj bramkę z karnego.