Dzisiaj przed godziną 19.00 na drodze 436 Śrem – Książ Wlkp., jadąc od Śremu przed miejscowością Chrząstowo doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego.
Kierujący samochodem marki Ford Mustang, jechał w stronę Książa Wlkp. i wykonując manewr wyprzedzania zjechał na przeciwlegly pas ruchu, wpadł do rowu i dachował. Według świadka zdarzenia kierowca Forda chciał wyprzedzić jadący przed nim pojazd w chwili, gdy z przeciwnej strony jechało inne auto. Na szczęście nie doszło do czołowego zderzenia.
Kierowcę natychmiast wyciągnięto z pojazdu. Zanim przybyła Policja, służby medyczne i Straż Pożarna, sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia.
[FOTORELACJA]4806[/FOTORELACJA]
Według informacji uzyskanych od Policji, która próbowała się z nim skontaktować, nie odbierał telefonu i nieznane jest miejsce jego pobytu. Niewykluczone, iż wszystkie służby zostaną jeszcze tej nocy wezwane do poszukiwania kierowcy Mustanga.
[ALERT]1732913399234[/ALERT]
3 1
Jeżeli to jest gość z Kielczynka to się nie dziwię .Przychodził wieczór objeżdżał Książ Wlkp czy nie ma Policji a potem ile fabryka dała .Dobrze że nic się nie stało innym uczestnikom
1 0
100 % pijany inaczej po co zbiegłby z miejsca zdarzenia, skoro nikt nie został poszkodowany? Oby następnym razem, bo napewno tak będzie, NIKOGO nie zabił.
0 0
Wystarczy zaobserwować przez parę tygodni, że to szpaner z Kiełczynka.