Zamknij

Rowerzyści zakończyli sezon w Zbrudzewie – XLVII edycja „Rowerem do Zbrudzewa”

. 14:09, 20.09.2025 Aktualizacja: 16:02, 20.09.2025
Skomentuj

W sobotę, 20 września, w Zbrudzewie odbyła się XLVII edycja popularnej imprezy rekreacyjno-sportowej „Rowerem do Zbrudzewa”, będącej oficjalnym zakończeniem sezonu rowerowego w regionie śremskim.

[FOTORELACJA]5538[/FOTORELACJA]

Wydarzenie zgromadziło setki miłośników aktywnego wypoczynku, a pogoda – jak i nastroje uczestników – dopisała znakomicie. Impreza miała miejsce na terenie przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zbrudzewie i tradycyjnie już stała się świętem dla lokalnej społeczności oraz fanów dwóch kółek. Organizatorem wydarzenia była Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego – Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości z dyrektor Moniką Bulińską na czele. Współorganizatorem był Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zbrudzewie, a całość wsparli liczni partnerzy, w tym Green Bike Poland, Śremska Grupa Nieustannych Optymistów „Krówka Mała”, Komenda Powiatowa Policji w Śremie, Zespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie, Śremski Sport oraz Koło Gospodyń Wiejskich Zbrudzewianki.

 

Na miejscu obecni byli m.in. burmistrz Śremu Grzegorz Wiśniewski, dyrektor szkoły w Zbrudzewie Hanna Matyjewicz oraz sołtys wsi Nina Stępa, co dodatkowo podkreśliło rangę wydarzenia.

Program imprezy obejmował liczne konkurencje sprawnościowe, w których wzięło udział ponad 200 osób. Dla uczestników przygotowano atrakcje zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Na miejscu nie zabrakło też pysznego jedzenia, które serwowały m.in. niezastąpione Zbrudzewianki. „Rowerem do Zbrudzewa” to nie tylko sport, ale także integracja mieszkańców regionu i promocja zdrowego trybu życia.

Dzięki wspólnemu zaangażowaniu organizatorów i partnerów wydarzenie po raz kolejny udowodniło, że rowerowa pasja łączy pokolenia i buduje lokalną wspólnotę. Do zobaczenia za rok – na kolejnej, już XLVIII edycji!

[ALERT]1758370067435[/ALERT]

[ZT]83109[/ZT]

[ZT]83104[/ZT]

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%