Zamknij
REKLAMA

To naprawdę ważna sprawa... Debata już wkrótce

11:08, 23.05.2019 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

Komendant Powiatowy Policji w Śremie insp. Sławomir Jądrzak zaprasza mieszkańców gminy Śrem do udziału w debacie społecznej pt. „POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE - MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW”.

Komendant Powiatowy Policji w Śremie insp. Sławomir Jądrzak organizuje debatę społeczną, która odbędzie się 29 maja br., o godz. 16.00, w Klubie Relax Spółdzielni Mieszkaniowej w Śremie - ul. Chłapowskiego 1.

Szef śremskich stróżów prawa do udziału w debacie zaprasza mieszkańców gminy Śrem. Wśród tematów poruszonych na spotkaniu znajdą się: Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, program „Dzielnicowy bliżej nas”, aplikacja „Moja Komenda” i  stan bezpieczeństwa na terenie gminy Śrem.

/ EK / KT /

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA