Zamknij
REKLAMA

Absolwenci w Dąbrowie bawią się na całego...

21:57, 14.06.2019 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

Absolwenci z Dąbrowy
Trwa (14.06) - Bal Absolwentów 2019 roku w Zespole Szkół w Dąbrowie. Naukę kończy ostatnie już klasa gimnazjalna w historii placówki oraz pierwsza po reformie ósma klasa podstawówki. 
Imprezą zorganizowała Rada Rodziców szkoły we współpracy z nauczycielami. Bal rozpoczął się tradycyjnym polonezem, perfekcyjnie wykonanym przez uczniów. 
Najlepsze życzenia absolwentom szkoły, którzy dziś poznali wyniki egzaminów złożył dyrektor Marcin Szydłowski, który życzył wszystkim powodzenia w dalszej nauce. 

 

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA