Zamknij
REKLAMA

Śrem. Strzelali w turnieju. Było słychać również śmiech dzieci...

21:02, 06.01.2020 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

Tradycyjnie w pierwszą niedzielę Nowego Roku Bractwo Kurkowe zorganizowało Turniej Strzelecki. Na śremską, krytą strzelnicą zjechało się liczne grono gości, a przyjaznej i rodzinnej atmosferze sprzyjał śmiech dzieci, które w tym roku zdominowały Noworoczne Strzelanie.

Na uwagę zasługuje fakt, że niejednokrotnie wyniki w rywalizacji dzieci i pań przewyższały te osiągane przez męską cześć strzeleckiej braci. Niemniej jednak najważniejsze trofeum dnia - Tarczę Noworoczną - zdobył Andrzej Kubiak przed Arturem Osińskim i Jerzym Mierzyńskim.

Tarczę Trzech Króli wystrzelał Artur Osiński, a Powstańczą Michał Mielcarek, który również w strzelaniach punktowych zarówno z karabinu jak i z pistoletu nie dał szans rywalom. Strzelano również do tarczy na rzecz Fundacji im. Jerzego Jurgi. Tutaj najlepszy okazał się Zdzisław Kaczmarek. W strzelaniach pań oraz najmłodszych strzelców wyniki przedstawiły się następująco: Tarczę sportową dla pań zwyciężyła: Monika Wieczorek przed Beatą Łabutka oraz Małgorzatą Drzymała, a wśród dzieci po wielu dogrywkach: Przemysław Kłosiewicz przed Kubą Łabutka oraz Kamilem Ciszewiczem.  

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA