Zamknij
REKLAMA

Miasto Śrem. Wyniki wybory 2020. Przedstawiamy wyniki w lokalach miejskich.

08:48, 29.06.2020 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

OKRĘG nr 1

Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Marii Konopnickiej w Śremie, ul. Stefana Grota Roweckiego 10,

1. BIEDROŃ Robert                                                             55

2. BOSAK Krzysztof                                                             91

3. DUDA Andrzej Sebastian                                               621

4. HOŁOWNIA Szymon Franciszek                                   292

5. JAKUBIAK Marek                                                              1

6. KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin                         37

7. PIOTROWSKI Mirosław Mariusz                                      2

8. TANAJNO Paweł Jan                                                       3

9. TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz                                 611

10. WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz                           1

11. ŻÓŁTEK Stanisław Józef                                              3

 

OKRĘG 2

Przedszkole Nr 3 "Jarzębinka" w Śremie, ul. Tadeusza Bora Komorowskiego 3,

1. BIEDROŃ Robert                                                         12

2. BOSAK Krzysztof                                                        45

3. DUDA Andrzej Sebastian                                          372

4. HOŁOWNIA Szymon Franciszek                              162

5. JAKUBIAK Marek                                                         1

6. KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin                    12

7. PIOTROWSKI Mirosław Mariusz                                1

8. TANAJNO Paweł Jan                                                  0

9. TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz                            281

10.WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz                        0

11. ŻÓŁTEK Stanisław Józef                                          2

 

OKRĘG 3

Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Polskich Noblistów w Śremie, ul. Dezyderego Chłapowskiego 12A,

1. BIEDROŃ Robert                                                     39

2. BOSAK Krzysztof                                                     87

3. DUDA Andrzej Sebastian                                      676

4. HOŁOWNIA Szymon Franciszek                          320

5. JAKUBIAK Marek                                                     1

6. KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin                 26

7. PIOTROWSKI Mirosław Mariusz                             0

8. TANAJNO Paweł Jan                                              1

9. TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz                        676

10.WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz                    9

11. ŻÓŁTEK Stanisław Józef                                      1

 

OKRĘG 4

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 5 "Mali Przyrodnicy" w Śremie, ul. Tadeusza Bora Komorowskiego 4

 

1. BIEDROŃ Robert                                                   20

2. BOSAK Krzysztof                                                   52

3. DUDA Andrzej Sebastian                                     361

4. HOŁOWNIA Szymon Franciszek                        163

5. JAKUBIAK Marek                                                   5

6. KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin               20

7. PIOTROWSKI Mirosław Mariusz                           5

8. TANAJNO Paweł Jan                                             3

9. TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz                       385

10.WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz                   4

11. ŻÓŁTEK Stanisław Józef                                     6

 

OKRĘG 5

Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Braci Barskich w Śremie, ul. Ignacego Paderewskiego 4

 

1. BIEDROŃ Robert                                             54

2. BOSAK Krzysztof                                          162

3. DUDA Andrzej Sebastian                              668

4. HOŁOWNIA Szymon Franciszek                  378

5. JAKUBIAK Marek                                            1

6. KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin        28

7. PIOTROWSKI Mirosław Mariusz                     1

8. TANAJNO Paweł Jan                                       2

9. TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz                 644

10.WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz             2

11. ŻÓŁTEK Stanisław Józef                              5

 

OKRĘG 6

przedszkole "Słoneczna Szóstka" z Oddziałami Zamiejscowymi w Śremie, ul. Ignacego Paderewskiego 4

 

1. BIEDROŃ Robert                                              28

2. BOSAK Krzysztof                                             86

3. DUDA Andrzej Sebastian                               261

4. HOŁOWNIA Szymon Franciszek                   205

5. JAKUBIAK Marek                                               1

6. KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin          26

7. PIOTROWSKI Mirosław Mariusz                      1

8. TANAJNO Paweł Jan                                        6

9. TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz                  381

10.WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz              0

11. ŻÓŁTEK Stanisław Józef                                 6

 

OKRĘG 7

salka Parafialna przy Parafii Rzymskokatolickiej p. w. Bł. Michała Kozala Bpa i M w Śremie, ul. Jacka Malczewskiego 8

 

1. BIEDROŃ Robert                                                  36

2. BOSAK Krzysztof                                                 82

3. DUDA Andrzej Sebastian                                   351

4. HOŁOWNIA Szymon Franciszek                        311

5. JAKUBIAK Marek                                                  3

6. KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin              34

7. PIOTROWSKI Mirosław Mariusz                           1

8. TANAJNO Paweł Jan                                            3

9. TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz                      600

10.WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz                  2

11. ŻÓŁTEK Stanisław Józef                                    5

 

OKRĘG 8

Budynek gminny w Śremie, ul. Jana Kilińskiego 2

 

1. BIEDROŃ Robert                                                     6

2. BOSAK Krzysztof                                                  30

3. DUDA Andrzej Sebastian                                    144

4. HOŁOWNIA Szymon Franciszek                          80

5. JAKUBIAK Marek                                                   1

6. KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin              10

7. PIOTROWSKI Mirosław Mariusz                           0

8. TANAJNO Paweł Jan                                            0

9. TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz                      178

10.WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz                  0

11. ŻÓŁTEK Stanisław Józef                                    0

 

OKRĘG 9

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Śremie, ul. Jana Kochanowskiego 2

 

1. BIEDROŃ Robert                                                49

2. BOSAK Krzysztof                                              106

3. DUDA Andrzej Sebastian                                  537

4. HOŁOWNIA Szymon Franciszek                      235

5. JAKUBIAK Marek                                                 1

6. KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin            24

7. PIOTROWSKI Mirosław Mariusz                         0

8. TANAJNO Paweł Jan                                          0

9. TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz                    628

10.WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz                1

11. ŻÓŁTEK Stanisław Józef                                  3

 

OKRĘG 10

Muzeum Śremskie w Śremie, ul. Adama Mickiewicza 89

 

1. BIEDROŃ Robert                                                 18

2. BOSAK Krzysztof                                                 55

3. DUDA Andrzej Sebastian                                   380

4. HOŁOWNIA Szymon                                         189

5. JAKUBIAK Marek                                                  0

6. KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin             18

7. PIOTROWSKI Mirosław Mariusz                          2

8. TANAJNO Paweł Jan                                           3

9. TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz                     288

10.WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz                  0

11. ŻÓŁTEK Stanisław Józef                                    3

 

OKRĘG 11

Zespół Szkół Politechnicznych im. Powstańców Wielkopolskich w Śremie, ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 30

1. BIEDROŃ Robert                                               17

2. BOSAK Krzysztof                                               57

3. DUDA Andrzej Sebastian                                 343

4. HOŁOWNIA Szymon Franciszek                     133

5. JAKUBIAK Marek                                                 1

6. KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin            18

7. PIOTROWSKI Mirosław Mariusz                         1

8. TANAJNO Paweł Jan                                            0

9. TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz                      237

10.WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz                  1

11. ŻÓŁTEK Stanisław Józef                                    1

 

OKRĘG 12

Szkoła Podstawowa nr 2 im. ks. Piotra Wawrzyniaka w Śremie, ul. Szkolna 4

 

1. BIEDROŃ Robert                                                  21

2. BOSAK Krzysztof                                                 64

3. DUDA Andrzej Sebastian                                   451

4. HOŁOWNIA Szymon Franciszek                        205

5. JAKUBIAK Marek                                                   0

6. KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin               14

7. PIOTROWSKI Mirosław Mariusz                           1

8. TANAJNO Paweł Jan                                             0

9. TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz                        310

10.WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz                    1

11. ŻÓŁTEK Stanisław Józef                                       5

 

OKRĘG 13

Świetlica wsi Psarskie, Psarskie ul. Owocowa 6

 

1. BIEDROŃ Robert                                                   25

2. BOSAK Krzysztof                                                   90

3. DUDA Andrzej Sebastian                                     472

4. HOŁOWNIA Szymon Franciszek                         288

5. JAKUBIAK Marek                                                     2

6. KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin                38

7. PIOTROWSKI Mirosław Mariusz                             0

8. TANAJNO Paweł Jan                                               6

9. TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz                         482

10.WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz                     1

11. ŻÓŁTEK Stanisław Józef                                       5

 

 

0KRĘG 22

Dom Pomocy Społecznej w Śremie, ul. Farna 1

1. BIEDROŃ Robert                                                   0

2. BOSAK Krzysztof                                                   1

3. DUDA Andrzej Sebastian                                    21

4. HOŁOWNIA Szymon Franciszek                          2

5. JAKUBIAK Marek                                                  0

6. KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin               0

7. PIOTROWSKI Mirosław Mariusz                          1

8. TANAJNO Paweł Jan                                           6

9. TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz                        4

10.WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz                0

11. ŻÓŁTEK Stanisław Józef                                  0

 

OKRĘG 21

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Śremie, ul. Promenada 7

1. BIEDROŃ Robert                                                2

2. BOSAK Krzysztof                                               1

3. DUDA Andrzej Sebastian                                42

4. HOŁOWNIA Szymon Franciszek                       1

5. JAKUBIAK Marek                                              1

6. KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin           2

7. PIOTROWSKI Mirosław Mariusz                      1

8. TANAJNO Paweł Jan                                        1

9. TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz                     2

10.WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz             0

11. ŻÓŁTEK Stanisław Józef                               0

 

OKRĘG 23

Szpital Powiatowy im. Tadeusza Malińskiego w Śremie sp. z o. o., ul. Józefa Chełmońskiego 1

 

1. BIEDROŃ Robert                                               0

2. BOSAK Krzysztof                                               0

3. DUDA Andrzej Sebastian                                19

4. HOŁOWNIA Szymon Franciszek                      5

5. JAKUBIAK Marek                                              1

6. KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin           1

7. PIOTROWSKI Mirosław Mariusz                      0

8. TANAJNO Paweł Jan                                        0

9. TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz                     8

10.WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz             0

11. ŻÓŁTEK Stanisław Józef                               0

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

JanekJanek

0 3

Psarskie wstyd 11:14, 29.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TaaaTaaa

4 1

Tak, wstyd że głosowali na Dudę. Obciach jak nie wiem 21:56, 29.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA