Zamknij
REKLAMA

W Błociszewie nakręcano teledysk. Zawitali Andre i Chilli. W tle show Tomka Walewskiego

12:19, 10.09.2020 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

9 września na terenie parku w Błociszewie, przed XIX wiecznym pałacem i w gościńcu Niezapominajka w Dalewie, swój nowy teledysk nagrywali znani w Polsce artyści Disco Polo – Andre i Chilli. Oczywiście nie mogło zabraknąć "lokalnego akcentu", obecności saksofonisty z zespołu Pagost Tomasza Walewskiego.

 

Przyjazd do Błociszewa Andre i Chilli, to z pewnością dla wielu miłe zaskoczenie.

Wydawało się, iż nieczynny obiekt pałacowy ożył.

Realizacja scenariusza do nowego teledysku, rozbrzmiewająca muzyka, uczyniły ten obiekt wyjątkowym planem muzycznym.

 

Prawie cały dzień był wypełniony nagrywaniem scen do piosenki "Żona i mąż". Nie jest to piosenka , która będzie grana w klubach, ale z pewnością przyjmie się na imprezach weselnych i okolicznościowych, jak - lecia pożycia małżeńskiego – powiedział Andre.

 

Zanim jednak poszczególni artyści pojawiali sie na planie filmowym, trzeba było dobrać stosowną garderobę. Odpowiedni makijaż, wybór miejsca na planie, rozmowy ze scenarzystą wszystko po to, by efekt końcowy zaszokował odbiorców. Ekipa filmowa w tym celu "chwytała" każdą sekundę niezwykłych ujęć.

 

Podczas prac ekipy filmowej był czas na rozmowy, sugestie i sporą dawkę żartu i humoru, który w tak ważnym i wielkim przedsięwzięciu jest również niezwykle potrzebny. Oczywiście brylował w tym nie kto inny jak Tomek Walewski. Jego "tańczące" występy z saksofonem wzbudzały wielki aplauz. W duecie z klawiszowcem Krzyśkiem Krawczykiem tworzyli poza scenariuszem w błociszewskim parku niezły show.

 

Andre wydawał się być bardzo skupionym i jednocześnie zaangażowanym. Realizacja nowego teledysku, to kolejne wyzwanie i wyraz ogromnej aktywności znanego artysty nie tylko w Polsce.

Do pracy nad teledyskiem została zaproszona Aleksandra Lipińska, pseudonim artystyczny Chilli, która na planie filmowym w Błociszewie z wielkim zaangażowaniem towarzyszyła muzykowi. Jej urok, wdzięk i głos z pewnością przyczynią się do kolejnego sukcesu, nowego klipa muzycznego muzyki disco polo autorstwa Andre i Chilli.

 

Nam wypada poczekać, aż przy piosence "Żona i mąż" ujrzymy artystów w nowym klipie, w klimacie błociszewskiego pałacu i parku.

 

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz