Zamknij
REKLAMA

Pan Tomasz ujął nietrzeźwego kierującego. Zauważył go. Postanowił zabrać mu

17:33, 24.09.2020 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

PAN TOMASZ UJĄŁ NIETRZEŹWEGO KIERUJĄCEGO

j

Pan Tomasz, mieszkaniec gminy Śrem, zaniepokojony sytuacją na drodze ujął nietrzeźwego kierującego Daewoo Matiz i zaalarmował Policję. Okazało się, że kompletnie nieodpowiedzialny kierowca, 47-letni śremianin, poruszał się główną ulicą Śremu mając blisko trzy promile alkoholu w organizmie. Teraz czeka go sprawa w sądzie.

20 września br., o godz. 19.31, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o tym, że w Śremie, w rejonie Szkoły Podstawowej nr 2, zgłaszający ujął pijanego kierowcę, któremu zabrał kluczyki od auta.

Sprawą zajęli się policjanci drogówki, którzy ustalili, że Pan Tomasz, mieszkaniec gminy Śrem, jadąc ulicą Piłsudskiego w kierunku ulicy Szkolnej, widział poruszający za nim samochód Daewoo Matiz, który stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Wszystko wskazywało na to, że kierujący matizem prawdopodobnie jest nietrzeźwy. W tej sytuacji Pan Tomasz zatrzymał się i zabrał kluczyki kierującemu matizem, który zatrzymał się za nim.

Okazało się, że kierujący samochodem Daewoo Matiz to 47-letni śremianin, który faktycznie był nietrzeźwy. Badania wykonane przez policjantów pokazały, że mężczyzna miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Kompletnie nieodpowiedzialny 47-latek nie posiadał też uprawnień do kierowania, bowiem zostały mu one wcześniej zatrzymane w związku kierowaniem pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA