Zamknij
REKLAMA

Od nowego roku zmiana organizacji ruchu na trasie Śrem-Nochowo

16:08, 11.01.2021 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

Nowy rok, czyli idealny czas na zmiany. Uważajcie kierowcy i pilnujcie prędkości. Pędzenie na górce może grozić utratą prawa jazdy.

?Jazda na pamięć? może okazać się zgubna. Wraz z początkiem nowego roku nastąpiła zmiana organizacji ruchu na trasie Śrem-Nochowo. Dotychczas pomiędzy Śremem, a Nochowem znajdował się kawałek odcinka drogi w terenie niezabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 90 km/h. Teraz wyjeżdżając ze Śremu, tuż za tablicą ?Nochowo? znajduje się znak informujący o terenie zabudowanym. Warto być świadomym zmiany, gdyż pędzenie na tej górce przy prędkości powyżej 100 km/h oznacza przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h, co grozi tymczasowym zatrzymaniem prawa jazdy.

 

Martyna Makałowska

 

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

FIREFIRE

0 1

Znaki stoją zbyt blisko siebie. Trzy znaki jeden za drugim.Jeden zasłania drugi... Czy ten drugi nie powinien być już biały z nazwą miejscowości? No to drogówka będzie miała pole do popisu :) 18:00, 11.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AminAmin

4 0

Drogówka jak drogówka ale należy zadać pytanie po co ta zmiana. Zarządca zmienił oznakowanie z uwagi na apele mieszkańców nowych ulic i osiedli wzdłuż drogi o spowolnienie ruchu (wieksze bezpieczeństwo) oraz zmniejszenie hałasu. Dodatkowo było tam wiele wypadków przy wyprzedzaniu itp.
Drogówka będzie robić swoje czyli pilnowała zmian wprowadoznych przez ZDW. 20:04, 11.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA