Zamknij
REKLAMA

Bestia ze wchodu, niż Dymitr. Będzie ta sroga zima czy nie?

18:40, 12.01.2021 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

Zaczynają się intensywne opady śniegu i nastąpiło obniżenie temperatury. Czy Śrem zaatakuje prawdziwa zima? IMGW ostrzega.

Właśnie nadszedł drugi okres w ciągu tej zimy, kiedy jest szansa ulepić bałwana z prawdziwego śniegu. Właśnie nadchodzi „Niż Dymitr”, który przynosi intensywne opady śniegu i śnieżne zawieje. W Śremie aktualnie temperatura w okolicach 0 °C. Według synoptyków z dnia na dzień będzie ona spadać, aż do końca tygodnia. IMGW ostrzega, że nadchodzące mrozy i opady śniegu spowodować mogą oblodzenia dróg i chodników, a w wielu regionach będzie bardzo ślisko i wystąpi porywisty wiatr. Dlatego należy pamiętać, aby zachować szczególną ostrożność podczas poruszania się na zewnątrz.

Powracają kolejne zapowiedzi nadchodzącej „Bestii ze wchodu”. Prognozowane są nagłe ochłodzenia w południowej i wschodniej Polsce na ten weekend. Temperatury mają sięgać nawet do -20 °C. Są to drugie ostrzeżenia przed syberyjskim mrozem, tym razem umocnionym jako wir polarny, który ma sprawić, że w całej Polsce będzie lodowato. Atak srogiej zimy ma nastąpić, ale jeżeli wierzyć meteorologom ominie on Śrem.

 

Martyna Makałowska

[ALERT]1610473221453[/ALERT]

 

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA