Zamknij
REKLAMA

Śrem. W tym miejscu powstanie budynek, a w nim dwa kluby: nocny i seniora

17:13, 31.03.2021 | M.M
Skomentuj
REKLAMA

Od dłuższego czasu krążą pogłoski o powstaniu nowej inwestycji przy ul. Staszica w Śremie. Wydano już nawet decyzję o warunkach zabudowy dla budynku handlowo-usługowego, o powierzchni sprzedaży do 2000 m kw, infrastruktury technicznej oraz urządzeń i obiektów budowlanych.

Dnia 24 marca br. władze miasta Śrem spotkały się z inwestorem, który zagospodaruje ten teren. Dowiedzieliśmy się, że w miejscu dotychczasowego parkingu obok Odlewni ma powstać najwyższy budynek w Wielkopolsce. Wieżowiec ma liczyć 152 m i tym samym przewyższać Bazylikę Najświętszej Maryi Panny Licheńskiej, która mierzy 141 m.

Po spotkaniu w śremskim ratuszu, a przed wyjazdem inwestor sięgnął za wycieraczkę swojego samochodu po karteczkę (prawdopodobnie nie zapłacił za parking) i zgubił kilka dokumentów. Kiedy w końcu odjechał, podbiegliśmy po porzucone notatki.

Dowiedzieliśmy się z nich, że na samym dole wieżowca ma powstać klub nocny, a na ostatnim 38. piętrze będzie mieć siedzibę Klub Seniorów. Co ciekawe, w projekcie nie przewidziano windy.

(M.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

GosiaGosia

0 1

Brawo za brak taktu 👏 kiedy w końcu odjechał to podbiegliśmy i zabraliśmy notatki i przeczytaliśmy. To jakaś masakra 🙄! 19:35, 01.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%