Zamknij
REKLAMA

Wyjątkowe podziękowanie dla komendanta Policji od absolwentów...

09:22, 01.05.2021 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

Bardzo miłą niespodziankę szefowi śremskiej Policji insp. Sławomirowi Jądrzakowi zrobili dziś absolwenci klasy policyjnej z Zespołu Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie. Natalia Bartkowiak i Joachim Nowak wyrazili uznanie dla Pana Komendanta, z którym mieli zajęcia i przekazali mu adres okolicznościowy i symboliczną różyczkę od całej społeczności ?Hipolita?. Krótkie spotkanie w Komendzie było także okazją, aby pięknie pogratulować Natalii Bartkowiak, która dziś odebrała statuetkę przyznaną jej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu.

Dziś (30 kwietnia), Komendanta Powiatowego Policji w Śremie insp. Sławomira Jądrzaka niespodziewanie odwiedziła delegacja absolwentów klasy policyjnej ze śremskiego ?Hipolita?.

Natalia Bartkowiak i Joachim Nowak na ręce Pana Komendanta przekazali adres okolicznościowy zawierający podziękowania i słowa wdzięczności: ?W imieniu Dyrekcji, nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie składamy serdeczne podziękowania za okazaną naszej szkole bezinteresowną pomoc i życzliwość. Wyrażając wdzięczność za poświęcony czas i wielkie serce życzymy sukcesów w realizacji życiowych celów?.

Krótkie spotkanie w Komendzie było także okazją, aby pięknie pogratulować Natalii Bartkowiak, która dziś odebrała statuetkę przyznaną jej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu za działalność prospołeczną. Natalka jako uczennica klasy policyjnej została uhonorowana tym wyróżnieniem za aktywność, zaangażowanie w życie szkoły oraz rozwijanie zainteresowań związanych z zawodem policjanta.

Pan Komendant serdecznie dziękuje całej społeczności Zespołu Szkół Technicznych za współpracę ze śremską Policją w tych trudnych czasach. Na społeczność ?Hipolita? zawsze możemy liczyć! Wysyłamy wirtualne uściski i szeroko uśmiechamy się do Was :)  

Przy tej okazji absolwentów zainteresowanych policyjnym rzemiosłem ponownie zapraszamy do nas, a wszystkim uczniom kończącym szkołę średnią życzymy powodzenia w dorosłym życiu. Abyście wybrali właściwą drogę, która da Wam satysfakcję i zawodowe spełnienie! Realizujcie swoje marzenia i bądźcie szczęśliwi!

/ Ewa Kasińska /

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%