Zamknij
REKLAMA

26 września Święto Gęsi w Nowieczku. Festyn w ramach #SzczepimySię z KGW

09:38, 15.09.2021 | M.M
Skomentuj
REKLAMA

W niedzielę 26 września na terenie rekreacyjnym przy świetlicy wiejskiej w Nowieczku odbędzie się Święto Gęsi. Festy został zorganizowany w ramach Narodowego Programu Szczepień i akcji #SzczepimySię z KGW. Start wydarzenia o godz. 13.00.

W pierwszej kolejności o godz. 14.00 odbędzie się msza święta w intencji rolników powiatu śremskiego. Następnie przewidzianych jest wiele atrakcji. Dla najmłodszych gości będą to animacje, konkursy oraz dmuchańce. Poprowadzone zostaną również zajęcia sportowe i plastyczne. 

Zgodnie z tematem imprezy zaprezentowane zostaną pokazy kulinarne z możliwością degustacji wyrobów i potraw z gęsi. Mieszkańcy będą mogli się zmierzyć w konkursie na najlepszą potrawę z gęsi oraz w "zrywaniu gąsiora". 

Ze strefy gastronomicznej przygotowane zostaną ciasta, napoje i grill. O godz. 18.00 na scenie wystąpi Katarzyna Zawada. 

W godz. 13.00 - 19.00 w świetlicy wiejskiej Punkt Szczepień Populacyjnych Szpitala Powiatowego im. Tadeusza Malińskiego w Śremie będzie przeprowadzać szczepienia przeciwko Covid-19. Do wyboru będą preparaty Pfizer, Johnson & Johnson oraz Moderna.

Po zamknięciu punktu szczepień nastąpi loteria dla osób zaszczepionych podczas festynu. Do wygrania atrakcyjne nagrody, a nagrodą główną będzie rower!

 

(M.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%