Zamknij
REKLAMA

28 Akcja Sprzątania Świata. Zaproszenie na sprzątanie lasu w Jarosławkach

11:19, 14.09.2021 | M.M
Skomentuj
REKLAMA

Już w najbliższy weekend (17-19 września) odbędzie się 28 Akcja Sprzątanie świata-Polska opatrzona hasłem: Myślę, więc nie śmiecę.  

Akcja Sprzątanie świata – Polska jest częścią międzynarodowego ruchu „Clean Up The World”, wywodzącego się z Australii. Uczestniczy w nim blisko 40 milionów wolontariuszy na całym świecie. Kiedy 27 lat temu inicjowałam tę Akcję w Polsce, nie spodziewałam się, że dołączy do mnie tyle osób, firm, organizacji, szkół. Dziękuję, że w 3. weekend września każdego roku razem możemy posprzątać Polskę. Połączyło nas sprzątanie świata, więc i tym razem zróbmy wiele dobrego dla Matki Ziemi - wyjaśniła na stronie akcji Mira Stanisławska-Meysztowicz.

Z tej okazji Stowarzyszenie Właścicieli Domków Letniskowych w Jarosławkach i Centrum Kultury Książ Wlkp. zapraszają do wzięcia udziału w lokalnej środowiskowej akcji. W niedzielę 19 września odbędzie się wspólne sprzątanie lasu w Jarosławkach. 

Zbiórka w dniu eko-akcji o godz. 10.00 na dużej plaży na Terenach Rekreacyjnych w Jarosławkach. Wszyscy uczestnicy zostaną wyposażeni w worki i rękawiczki. Po oczyszczeniu miejsc odbędzie się ognisko. 

Kto ma ochotę zrobić coś eko-dla planety, niech przybywa do Jarosławek! 

(M.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%