Zamknij
REKLAMA

Od teraz McDonald's będzie Wam towarzyszyć na każdym kroku

09:54, 10.05.2021 | M.M
Skomentuj
REKLAMA

8 maja 2021 r. miało miejsce w Śremie historyczne wydarzenie: otwarcie nowej restauracji McDonald’s w naszym mieście.

Od pierwszych godzin otwarcia McDonald’s cieszył się dużym zainteresowaniem. W ciągu weekendu niemal bez przerwy cały parking przed restauracją był zajęty, a kolejka do McDrive sięgała głównej drogi.

Egzystencji McDonald’s w okolicy dowodzą także niezliczone ilości śmieci z logo sieci. Śremianie opakowania po jedzeniach i napojach standardowo wyrzucają na trawniki oraz pozostawiają w miejscach spożycia. Za to kulturalniejsza część społeczności wyrzuca odpady do miejskich śmietników, a gdy są zapełnione – ustawia je obok.

Wygląda na to, że dzięki nowej restauracji, pracy przybędzie również innym. Aby utrzymać porządek, kosze na śmieci będą musiały być częściej opróżniane, tak żeby śremianie mogli słusznie korzystać z ich przeznaczenia.

(M.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

PrawdaPrawda

0 0

Jprdl nie eicjarsez się z tym nic Donaldem. Jak to można propagować niezdrowe odżywianie i śmieciowe jedzenie? Niedawno pisało w mediach o kolesiu, bodajże 46 lat miał, tak miał, bo zmarł dlatego, że żywił się takim właśnie żarciem. Zamawiał se do domu i wpieprzał te puste kalorie, aż w końcu ważył niemal 300 kilogramów i wykitował, bo serce już nie było w stanie pompować krwi. Tak miłośnicy fast foodów, miażdżyca, cukrzyca, otyłość i zawał. Nie żebym was straszył, ale do tego takie żarcie prowadzi. Najcięższy człowiek świata o którym słyszałem ważył 570 kilogramów, nazywał się Manuel Uribe i był z Meksyku. Przez 6 lat nie wychodził z domu będąc przykutym do łóżka, a jak wyszedł na dwór to musieli ścianę rozwalić, a on na tym łóżku jechał na lawecie 01:17, 12.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%