Zamknij
REKLAMA

W tych wsiach Gmina Śrem zamierza postawić nowe oświetlenie uliczne

14:13, 24.09.2021 | M.M
Skomentuj zdj. poglądowe
REKLAMA

24 września br. Gmina Śrem ogłosiła przetarg na zamówienie pn. "Budowa oświetlenia ulicznego w Wyrzeka ul. Mórecka, Ostrowo - Huby, Kaleje ul. Lipowa, Orkowo".

W ramach zamówienia maj powstać oświetlenie uliczne zgodnie z projektami w miejscowościach tj. Wyrzeka, Ostrowo, Kaleje i Orkowo.
Realizacja inwestycji ma na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu, komfort oraz estetykę. Wyłoniony w przetargu wykonawca będzie miał 45 dni na wykonanie zadania.

W miejscowości Wyrzeka będzie to drugi etap budowy odcinka linii kablowej na ul. Móreckiej, [lanowanych jest 7 lamp. W Ostrowie na ul. Huby w ramach pierwszego etapu postawionych ma zostać 6 lamp. Na ul. Lipowej w Kalejach zaprojektowanych jest również 7 lamp, a w Orkowie 4.

W ramach budowy oświetlenia drogowego przewiduje się również wykonanie robót podstawowych tj. np. wykonanie wykopu, budowa linii kablowej oświetleniowej, budowa słupów oświetleniowych, budowę słupów oświetleniowych, montaż opraw, wykonanie przecisków, rozbiórka i odtworzenie chodników i wjazdów oraz wykonanie pomiarów elektrycznych.

Termin składania ofert to 11 października br. 

 

(M.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%