Zamknij
REKLAMA

McDonald's w ramach rozpoczęcia działalności w Śremie przygotował prezent

14:11, 16.04.2021 | M.M
Skomentuj
REKLAMA

Trwają przygotowania śremskiego McDonald's, który zlokalizowany będzie przy ul. Gostyńskiej 55, przy wyjeździe ze Śremu. Nowa restauracja wystartować ma jeszcze w tym kwartale. Właściciele przyszłego maka postanowili powitać śremian prezentem.

Dnia 15 kwietnia br. w siedzibie Szpitala Powiatowego im. Tadeusza Malińskiego w Śremie Sp. z o.o. odbyło się spotkanie władz Szpitala z  właścicielami firmy - Gusto Paulina Galant zarządzającymi śremskim McDonald's.

Państwo Galant w związku z rozpoczęciem działalności w Śremie, postanowili przekazać Szpitalowi sprzęt medyczny w postaci kardiomonitora. Jest to sprzęt, który pozwala na stały nadzór nad stanem pacjenta w różnych warunkach.
Nowy kardiomonitor umieszczony zostanie na Oddziale Neurologii z pododdziałem Udarowym i posłuży do monitorował stanu zdrowia pacjentów z problemami neurologicznymi po przebyciu Covid-19.

Personel Szpitala jest bardzo wdzięczny za dar i podziękował przedsiębiorcom:

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy poznać tak przesympatycznych ludzi, z ogromną wiedzą biznesową i z jeszcze większym sercem. Serdecznie dziękujemy i życzymy samych sukcesów!

(M.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

DDDD

2 1

Fajnie, że zaczynają od takiego uderzenia! 16:42, 16.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

sossos

0 0

I posłuży do monitorował stanu zdrowia pacjentów z problemami neurologicznymi po przebyciu Covid-19. Problemy neurologiczne po przebyciu covid?? To takie występują?? A co z tymi co nie mają Covid a mają problemy neurologiczne? :P:P:P 23:10, 16.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%