W miejscowości Gaj (powiat śremski) doszło do niebezpiecznego pożaru budynku mieszkalnego. Dzięki błyskawicznej akcji służb sytuacja została już opanowana, a ogień ugaszony. Obecnie na miejscu trwają ostatnie prace rozbiórkowe i dogaszanie pogorzeliska.
Gdy ogień zaczął się rozprzestrzeniać, wewnątrz budynku przebywało kilka osób. Na szczęście zdołały one bezpiecznie ewakuować się jeszcze przed przybyciem pierwszych zastępów straży pożarnej. Według wstępnych informacji nikt nie odniósł obrażeń.
Do walki z żywiołem skierowano znaczne siły. W szczytowym momencie akcji na miejscu pracowało 8 zastępów straży pożarnej (zarówno z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Śremie, jak i okolicznych Ochotniczych Straży Pożarnych).

::news{"type":"see-also","item":"89396"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu portalsremski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz