Zamknij

Nauczyciel języka angielskiego

Miejsce pracy: Chłapowskiego 12A, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć językowych z dziećmi
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wymagania konieczne
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika, specjalizacja: edukacja elementarna z j. angielskim
    Język:
    • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
      Uprawnienia:
      • Przygotowanie pedagogiczne
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Przedszkole Nr 7 "JANKA WĘDROWNICZKA" Śrem
        Adres: Chłapowskiego 12A, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Urszula Rojek
        Numer telefonu: 61-28-36-152
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        Pomoc biurowa poniedziałek-piątek: 08:00-16:00 i 12:00-20:00
        StPr/24/0516
        wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

        Pomocnik biurowy poniedziałek-piątek: 09:00-17:00
        StPr/24/0515

        Pomoc kuchenna poniedziałek-piątek: 07:00-15:00
        StPr/24/0514

        Pomocnik elektromechanika poniedziałek-piątek: 08:00-16:00
        StPr/24/0513

        Prowadzenie zajęć językowych z dziećmi
        StPr/24/0517
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        dbanie o czystość, drobne naprawy, utrzymanie porządku i czystości w placówce i na wyznaczonym terenie, prace porządkowe przed budynkiem.
        StPr/24/0511
        wynagrodzenie od od 2 150 PLN

        zakres obowiązków woźnego w szkole podstawowej, drobne naprawy, dbanie o czystość, otwieranie i zamykanie sal.
        StPr/24/0510

        Pomoc psychologiczna dla dzieci w wieku przedszkolnym.
        StPr/24/0512

        Pomoc administracyjna/ Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami poniedziałek: 08:00-16:00 wtorek-piątek: 07:15-15:15
        StPr/24/0506

        Pomoc administracyjna/ Wydział Architektury i Budownictwa poniedziałek: 08:00-16:00 wtorek-piątek: 07:15-15:15
        StPr/24/0505