Zamknij
REKLAMA

Jak wybrać nadruk na koszulkę na dzień taty?

14.25, 24.06.2022 materiał partnera

Koszulki to jedna z najwygodniejszych i najpraktyczniejszych rzeczy w naszych szafach. Nie ma znaczenia, ile ma się lat, jaki ma się status społeczny - na pewno w szafie znajdzie się kilka unierwsalnych ciuchów z krótkim rękawem. Dlaczego T-shirty są tak popularne? Odpowiedź jest bardzo prosta - są uniwersalne, co czyni je nieodzownym elementem wielu stylizacji, także i tych nieco bardziej eleganckich. Osoby, które lubią się wyróżniać z tłumu mogą wybrać koszulki z nadrukiem. Jest to także świetny pomysł na prezent na dzień ojca. Problemem może być jednak to, jak wybrać taki wzór na T-shirt i czym się kierować podczas projektowania koszulki.

Jak wybrać zdjęcie na koszulkę?

Już dawno minęły czasy, kiedy to nadruki na koszulkach były stosowane tylko i wyłącznie w celach reklamowych. Partie polityczne, marki handlowe, czy też firmy sportowe - to nadal popularne trendy, jednak coraz częściej można samodzielnie zaprojektować swoją wymarzoną koszulkę z nadrukiem. W dzisiejszych czasach obrazy na ubraniach można znaleźć w wielu różnych stylach. Ponadto na podstawę można nanieść dowolną ilustrację, czy napis, które wbrew powszechnej opinii nie jest trudno znaleźć. Najważniejsze to znać pewne niuanse, które pozwalają nie tylko wyróżnić się z tłumu i mieć oryginalny nadruk, ale także wybrać obrazek w zależności od figury, osobistych preferencji i wielu innych aspektów.

Gdzie umieścić wzór i w jakim rozmiarze?

Jeśli wie się, co umieścić na koszulce na dzień ojca, można przejść do zastanowień nad rozmiarem grafiki i jej ułożenia. Oczywiście, można wybrać gotowe wzory na produktach, które dostępne są na https://escobart.pl/prezent-na-dzien-ojca-dla-taty. Obecne możliwości drukowania są prawie nieograniczone za sprawą rozwoju technologii. Dzięki temu ilustrację lub napis można umieścić praktycznie wszędzie i w każdym rozmiarze. Najpopularniejszym rozwiązaniem jest rzecz jasna nadruk z przodu lub z tyłu w centralnej części, ale coraz większe zwolenników zyskują także zadrukowane rękawy. Dlaczego? Otóż takie ciuchy wyglądają niecodziennie i ciekawie. Bardzo istotne jest ustalenie priorytetów i zdecydowanie się, jak w przyszłości ma wyglądać zadrukowana koszulka na dzień ojca. Jeśli będzie ona używana na co dzień, to lepiej zdecydować się na mniej jaskrawe druki z mniej widocznym wzorem i zajmujące nie więcej niż połowę podstawy.

Wybór odpowiedniego druku pod względem cech indywidualnych

Nie ma wątpliwości co do tego, że warunki fizyczne przyszłego posiadacza koszulki z nadrukiem na dzień taty odgrywają istotną rolę w doborze grafiki lub napisu. W końcu to, co będzie odpowiednie dla dziecka, nie będzie pasowało osobie dorosłej. Typ figury, obecność lub brak dodatkowych kilogramów i innych cech są także ważne przy wyborze nadruku. Obraz powinien ukrywać wady figury, koncentrując się na jej zaletach. Więc, dzięki ciemnej podstawie i obrazowi na klatce piersiowej, można ukryć pełną talię. Z kolei pionowe paski lub lekka część przednia z ciemnymi bokami na koszulce będą równie świetnie korygować wady sylwetki.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%