Zamknij
REKLAMA

Jak przykuć uwagę potencjalnego klienta na śremskim rynku?

13:24, 22.05.2019 | J.K
Skomentuj

Początki często bywają trudne - nie inaczej jest w przypadku, gdy próbujemy rozkręcić swój własny biznes. Jak wypromować nowy sklep czy działalność usługową? Naprzeciw potrzebom tych, którzy zaczynają, wychodzi oferta Wydawnictwa Regionalnego “PIORITA”.

Niezależnie od tego, do jakiej grupy docelowej chcesz dotrzeć - nasze media mogą Ci w tym pomóc. Reklama graficzna lub w postaci artykułu sponsorowanego, zamieszczona w kolportowanym co tydzień w liczbie ponad 10 tysięcy egzemplarzy do 200 punktów Kurierze Śremskim stwarza szansę na “wybicie się” i zwiększenie rozpoznawalności marki.

Wydawnictwo Regionalne “PIORITA” oferuje także możliwość trafienia do odbiorców mediów internetowych.Oprócz tytułów prasowych, jesteśmy właścicielem lokalnego serwisu informacyjnego portalsremski.pl, którego zmodernizowana wersja działa od początku stycznia bieżącego roku.

Wprowadzone zmiany - odświeżony wygląd, rozszerzona funkcjonalność i nowy zespół redakcyjny przyczyniły się do zwiększenia zainteresowania stroną. Obecnie profil strony na Facebooku ma ponad 5,8 tys. polubień, a portalsremski.pl notuje miesięcznie ponad 30 tysięcy odsłon. Odpowiednio dobrana do Twoich potrzeb reklama może pomóc pozyskać nowych klientów wśród tej społeczności.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie przedstawimy szczegóły oferty.

[email protected]

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA