Zamknij
REKLAMA

Michał Wiśniewski i jego żony - historie miłości. Więcej plotek dostępne na Pinkwall.pl

07:51, 22.08.2020 | materiały partnera

Michał Wiśniewski. Wszystkie jego żony

Michał Wiśniewski znany jest nie tylko ze swojej działalności w zespole Ich Troje, ale również z powodu licznych małżeństw. Wielokrotnie podkreślał jak bardzo jest zakochany, ale ani jedno z jego małżeństw nie przetrwało próby czasu. Postanowiliśmy przypomnieć każdą jedną jego żonę. Jak dzisiaj wygląda stan cywilny Michała Wiśniewskiego? Chyba was nie zaskoczymy…

Magda Femme - publiczne pranie brudów

Już z żadną inną żoną nie prał brudów w taki sposób, w jaki prał z Magdą Femme. Ta para wzięła ślub w 1996 roku, ale przez długi czas nikt o tym nie wiedział. Jak twierdziła Femme - była to skrojona na miarę strategia marketingowa. Wyznała również, że wiele ją ominęło m.in. nie mogła publicznie obnosić się ze swoją miłością do Wiśniewskiego. Ponadto wyrzucono ją z grupy „Ich Troje”. Wyznała, że przez nieposłuszeństwo wobec zasad męża miała zabrane karty kredytowe czy telefon komórkowy. Ponadto wskazywała, że jej mąż już przyprowadzał do ich domu swoją przyszłą żonę - Mandarynę. Za te wszystkie wyznania Wiśniewski oskarżył Magdę o to, że przez jej orientację seksualną rozpadło się ich małżeństwo. Wielokrotnie opowiadał o tym, że jest lesbijką, a za każde takie wyznanie - Femme odpłacała mu się pięknym za nadobne. Do dzisiaj ich relacje są napięte.

Mandaryna - największy ślub w polskim show-biznesie

Związek z Mandaryną przypadł na czas największej popularności zespołu „Ich Troje”. W 2000 roku poznali się, kiedy Marta Mandrykiewicz dołączyła do zespołu tanecznego. Pobrali się w 2002 roku, a ponowny ślub w 2003 roku wyemitowano w programie „Jestem jaki jestem”. Był to spektakularny ślub, bo odbył się w Kirunie, nieopodal bieguna północnego. Doczekali się dwójki dzieci: Xaviera oraz Fabienne. Ich małżeństwo trwało tylko do 2006 roku. Obecnie ich relacje pozostają dobre. Plotki głosiły, że zarówno dla niej, jak i dla niego, to było najważniejsze uczucie. Nie zdecydowali się jednak kontynuować związku.

Ania Świątczak - w cieniu męża

Anna Świątczak została partnerką Wiśniewskiego bardzo krótko po jego rozwodzie z Mandaryną. Już w 2006 roku zostali małżeństwem. Była już wtedy wokalistką w zespole „Ich Troje”. Od początku żyła jednak w jego cieniu. Na świat wydała ich dwie córki: Etiennette i Vivienne. Z zespołu odeszła w 2010 roku, rok przed rozwodem. Próbowała od 2009 roku kariery solowej, ale nie szło jej to. Wszystko przez to, że była żoną Wiśniewskiego. Ostatecznie wzięli rozwód w 2011 roku. Mają z Michałem poprawne relacje.

Dominika Tajner - miała być tą ostatnią

Znali się długo, długo zanim zostali parą. W 2012 roku wzięli ślub i od tego czasu Tajner całkowicie poświęciła się mężowi - pomogła mu z problemami finansowymi, z uzależnieniem i została jego menadżerką. Mimo to - ich małżeństwo nieoczekiwanie się rozpadło.

Dzisiaj Wiśniewski jest partnerem Pauliny. A może nawet mężem, bo kilka razy tak mu się właśnie wymsknęło. Nie ma jednak na to żadnych dowodów. Jeśli wierzyć temu, co jakiś czas pojawia się w mediach, spodziewają się wspólnego dziecka. Czy to już związek do samego końca? Czas pokaże.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA