Zamknij

Kino plenerowe i ognisko to najlepsze połączenie! Przekonali się o tym mieszkańcy Książa

13:50, 18.08.2023
Skomentuj zdj. CK Książ Wlkp. zdj. CK Książ Wlkp.

Film i kiełbaska, czyli kino plenerowe z ogniskiem. Tak właśnie spędzili czas mieszkańcy Książa. Wspólnie przygotowali smakołyki, a potem zasiedli do seansu.

Piątkowy wieczór (11 sierpnia) przyciągnął do Centrum Kultury małych i dużych kinomanów. Zanim jednak zasiedli wygodnie w leżakach z różnymi przekąskami, oczekując na film w plenerze, mogli uraczyć się własnoręcznie usmażonymi kiełbaskami na ognisku.

Wstęp na to wydarzenie był bezpłatny, a zrealizował je Uniwersytet Entuzjastów Świata w ramach projektu “Sztuka na murach: warsztaty graffiti i pokazy filmów o kulturze ulicznej”, który dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz ODL Lider Zielonej Wielkopolski. Parterem projektu było Centrum Kultury Książ Wlkp.

(Redakcja/ Źródło: CK Książ Wlkp.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu portalsremski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%