Zamknij

Śremskich juniorów i seniorów połączyły kolędy

18:42, 04.01.2025 Aktualizacja: 18:44, 04.01.2025
Skomentuj

W sobotnie popołudnie 4 stycznia 2025 roku w kościele Mądrości Bożej w Śremie odbył się wyjątkowy koncert kolęd i pieśni religijnych pod hasłem „Muzyka łączy pokolenia”. Wydarzenie, zorganizowane przez Śremską Radę Seniorów, przyciągnęło licznych mieszkańców miasta, którzy pragnęli wspólnie celebrować magię bożonarodzeniowych melodii.

Na scenie zaprezentowała się Łucja Łucka oraz Schola Animando. Artyści wspaniale oddali ducha świąt, wykonując tradycyjne polskie kolędy, takie jak „Cicha noc” czy „Bóg się rodzi”. Ich głosy oraz instrumenty wypełniły wnętrze kościoła, tworząc niezapomnianą atmosferę wspólnoty.

Publiczność licznie zgromadzona w kościele z entuzjazmem przyjęła cały koncert, nagradzając artystów licznymi owacjami. Wydarzenie pokazało, że muzyka faktycznie potrafi łączyć pokolenia.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu portalsremski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%