Zamknij
REKLAMA

Polska policja założyła... TikToka! W takiej odsłonie ich nie widziałeś

08:51, 11.11.2021 | M.O.
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. archwium DDWloclawek
REKLAMA

Komenda Główna Policji uruchomiła profil na platformie społecznościowej TikTok. Policjantów z tej strony jeszcze nie znałeś. 

TikTok to mobilna aplikacja internetowa, której główna funkcjonalność polega na możliwości wysyłania bardzo krótkich materiałów wideo, w założeniu treścią zbliżonych do teledysków muzycznych.

Cieszy się popularnością wśród młodszych i starszych użytkowników. Aplikację wykorzystują również firmy i różnego rodzaju instytucje.

Wśród nich jest już także... polska Policja. Mundurowi założyli konto na platformie społecznościowej i za jej pomocą chcą ocieplić swój wizerunek.

- Tam rozpoczyna się każdy trend... a my chcemy je wspólnie z Wami tworzyć. Wchodzimy z przytupem w świat TikToka ! Na naszym nowym profilu „PolskaPolicja” zobaczysz funkcjonariuszy Policji w nowej, tiktokowej odsłonie - zapowiedziano na profilach Komendy Głównej Policji. 

Konto nosi nazwę "polskapolicja", a obserwuje je niespełna 54 tysiące osób. 

Policjanci zamieścili tam już trzy filmy. Pokazali funkcjonariusza jedzącego pączka, policjanta, który objaśnia, w co wyposażony jest nieoznakowany radiowóz tzw. "grupy speed", a także wideo z polsko-białoruskiej granicy. 

Polska Policja działa aktywnie także na Twitterze (ponad 86 tysięcy obserwujących) czy Facebooku (ponad 394 tysięcy obserwujących). 

(M.O.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%