Zamknij
REKLAMA

Nowinki ze śremskiego Szpitala. Idą zmiany

14.55, 10.08.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

Z zadowoleniem przekazujemy informację, że w związku z zakończeniem prac modernizacyjnych Pracowni RTG i wymianą aparatu, od dnia 16 sierpnia br.,szpital wznawia badania dla pacjentów ambulatoryjnych – czytamy na stronie www szpitala w Śremie

Jednocześnie szpital informuje, że kolejnym etapem modernizacji Pracowni Diagnostyki Obrazowej będzie przystosowanie pomieszczeń i wymiana aparatu tomografii komputerowej i dlatego od dnia 16 sierpnia do połowy września 2022 roku, wykonanie badań TK dla pacjentów ambulatoryjnych nie będzie możliwe.

Szpital w jak najszerszym zakresie chce zminimalizować utrudnienia w dostępności do badań TK, dlatego tydzień przed rozpoczęciem remontu pracowni i w drugiej połowie września będzie realizował większą liczbę badań, dostępnych praktycznie bez kolejki – informuje administracja szpitala w Śremie.

Przepraszamy za przejściowe utrudnienia, postaramy się w miarę możliwości skrócić do minimum czas braku dostępności do badań tomografii komputerowej.

Natomiast dzięki dotacjom Gminy Brodnica, Gminy Dolsk oraz Gminy Książ Wlkp. Poradnia Ginekologiczno-Położnicza wzbogaciła się o nowy aparat ultrasonograficzny.

Zakup został zrealizowany ze środków:

  • Gminy Brodnica – dotacja w wysokości 30 000 zł
  • Gminy Dolsk – dotacja w wysokości 15 000 zł
  • Gminy Książ Wlkp. – dotacja w wysokości 15 000 zł

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%