Zamknij
REKLAMA

Mężczyzna z Nochowa zadzwonił na 112. Był w fatalnym stanie. Potrzebował pomocy, a nie wiedział gdzie jest

10.15, 16.09.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

Mężczyzna sam zadzwonił na 112 i wezwał pomoc. Dalsze rozmowy z nim były bardzo utrudnione, gdyż najprawdopodobniej był pod znaczącym wpływem alkoholu. Nie miał świadomości, gdzie się znajduje. Akcja poszukiwawcza mieszkańca schroniska w Nochowie trwała kilka godzin. Dołączyli się do niej także mieszkańcy sołectwa. Nie wiadomo było, gdzie przebywa. W końcu udało się go odnaleźć. Okazało się, że słusznie potrzebował pomocy. Leżał przy głównej drodze.

W czwartek 15 września br. po godz. 16.00 służby medyczne otrzymały zgłoszenie i tym samym wezwanie pomocy. Telefon na numer alarmowy 112 wykonał ok. 55-letni mieszkaniec schroniska w Nochowie. Przekazał, że źle się czuje i jest w lesie w Nochowie. Karetka pogotowia ruszyła na pomoc. Dalsze rozmowy z nim prowadzili przez telefon śremscy policjanci. Niestety kontakt wielokrotnie był przerywany. Sposób prowadzenia rozmowy wskazywał na to, że mężczyzna jest nietrzeźwy. Z tego powodu jego poszukiwania były utrudnione.

Świadek przyjazdu karetki, grzybiarz ze Śremu przyłączył się do poszukiwań, tak samo jak mieszkańcy Nochowa zainteresowani sprawą. Akcję prowadzono m.in. na terenie poligonu na Adamowie, gdyż na to wskazywał trop. Cały czas spływało wiele informacji o możliwych miejscach pobytu od innych mieszkańców schroniska. Współmieszkańcy dodali, że tego dnia wyszedł ze szpitala. Miał też mieć problemy z sercem. 

Ostatecznie udało się odnaleźć mężczyznę. Podczas rozmowy jego telefon przejęła przechodząca kobieta, która przekazała policjantom faktyczne miejsce jego pobytu. Okazało się, że leżał  przy drodze Śrem - Nochowo (niedaleko skrętu w k. Kadzewa), a nie w lesie, jak myślał. Pacjenta zabrano na SOR. Wszystko szczęśliwie się skończyło.

[ALERT]1663263403290[/ALERT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

BoguszBogusz

0 1

Rzetelny ten dziennikarz... facet trzeźwy, a szukali go mieszkańcy schroniska... i policja 17:27, 16.09.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

LolLol

1 0

Nie pie^^ol głupot Ania. Policja potwierdziła że był nietrzeźwy, tak samo jak świadkowie i ratownicy medyczni. 20:38, 16.09.2022


REKLAMA
0%