Zamknij
REKLAMA

Policja w Śremie podsumowała akcję "Wszystkich Świętych". Ujawnili kierowcę z promilami...

17.55, 02.11.2022 Źródło: KPP Śrem Aktualizacja: 07.57, 04.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

Dziś (2 listopada), ostatni dzień akcji prowadzonej w związku z okresem "Wszystkich Świętych", a więc czas na pierwsze podsumowania. Przez pięć dni na terenie powiatu śremskiego nie doszło do poważniejszego w skutkach wypadku drogowego. Z pewnością duża w tym zasługa śremskich policjantów, którzy cały czas są na posterunku. Dzisiaj rano funkcjonariusze drogówki ujawnili kierującego peugeotem, który znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, a sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Od 28 października do 1 listopada, czyli przez pięć dni na terenie powiatu śremskiego nie doszło do żadnego wypadku drogowego, a jedynie do pięciu kolizji, podczas których nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała.

Można by rzez, że u nas kierowcy w zdecydowanej większości wykazali się czujnością i rozwagą. Jednak na dotychczasowy bilans akcji związanej z okresem „Wszystkich Świętych” pracowali też śremscy policjanci, którzy każdego dnia są na posterunku.

W miniony piątek, 28 października, w miejscowości Psarskie mundurowi z drogówki namierzyli kierującego Oplem, który prowadził pojazd pomimo sądowego zakazu. W niedzielę, 30 października, funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego w Śremie zatrzymali kierującego VW, który prowadził pojazd pomimo cofnięcia uprawnień do kierowania. A dziś (2 listopada), około godz. 06.50, w Zbrudzewie policjanci drogówki zatrzymali kierującego peugeotem, który niestety znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, a sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

(Źródło: KPP Śrem)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%