Zamknij
REKLAMA

St. asp. Maciej Dąbek odszedł na wieczną służbę. Na zawsze w pamięci śremskiej Policji

15.00, 21.11.2022 Redakcja/KPP w Śremie Aktualizacja: 07.59, 23.11.2022
Skomentuj zdj. KPP Śrem
REKLAMA

Komenda Powiatowej Policji w Śremie poinformowała o śmierci kolegi st. asp. Macieja Dąbka Kierownika Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji śremskiej Policji. "Jego odejście jest dla nas ciosem". Był życzliwym i uczynnym kolegą, a także bardzo dobrym policjantem z dużym doświadczeniem zawodowym. Najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia bliskim zmarłego składa Komendant Powiatowy Policji w Śremie wraz z kierownictwem, policjantami oraz pracownikami. Cześć Jego Pamięci!

W dniu 20 listopada 2022 roku odszedł st. asp. Maciej Dąbek Kierownik Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Śremie. Miał 46 lat. Do Policji wstąpił w 1999 roku i przez wiele lat związany był z Policją Sądową i Wydziałem Konwojowym. Najpierw, służył w Poznaniu, a w 2008 roku jako doświadczony policjant „konwojówki” rozpoczął służbę w Śremie, w ogniwie zamiejscowym Wydziału Konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, gdzie, wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności, zastępował też kierownika. W 2016 roku przeniósł się do śremskiej patrolówki. Tu z charakterystycznym dla siebie zaangażowaniem interweniował na pierwszej linii i dbał o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu śremskiego. Uczył też nowych policjantów, wstępujących do służby. W 2021 roku, aby wykorzystać jego wiedzę, doświadczenie i docenić poświęcenie, został powołany na stanowisko Kierownika Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego.

Prywatnie bardzo lubił piłkę nożną. Najpierw współpracował z Wartą Śrem, a później z Zawiszą Dolsk i był zagorzałym kibicem. Śremska Policja straciła bardzo dobrego policjanta z dużym doświadczeniem zawodowym, serdecznego i życzliwego kolegę, na którego zawsze można było liczyć.

Komendant Powiatowy Policji w Śremie wraz z kierownictwem, policjantami oraz pracownikami składa bliskim zmarłego najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.

(Redakcja/KPP w Śremie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

JaJa

2 0

Niestety wielu policjantów odeszło w ostatnim czasie. Jedni lepsi, drudzy gorsi... zawsze należy pamiętać o tych lepszych, tych, którzy byli gotowi nieść pomoc innym. Chyba nie o tych, którzy wspieli sie na staniwiska poprzez rozne koneksje, nie rzadko grzebiac przy tym innych, tych, ktorym bardziej sie to należało. Niestety dzisiaj nie są ważne kompetencje. Wyzej stawiane są uklady dobrej zmiany. To przykre...Cześć umarlym Policjantom! 15:57, 22.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

rossonero9rossonero9

1 0

Ostatnia prosta... 22:39, 23.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%