Zamknij

Pozbył się worków z odpadami budowlanymi wywożąc je na pole w Brodnicy

11:31, 07.07.2021 Aktualizacja: 11:31, 07.07.2021
Skomentuj

Śremscy policjanci z zespołu do spraw wykroczeń skierowali do sądu wniosek o ukaranie 27-latka, który wyrzucił kilkanaście worków śmieci, odpadów budowlanych i komunalnych na pole w gminie Brodnica. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu i posprzątał na terenie, który zaśmiecił.

27 maja 2021 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Śremie zgłosił się mężczyzna, który powiadomił o tym, że ktoś wyrzucił na jego pole w gminie Brodnica kilkanaście worków odpadów budowlanych i komunalnych.

Sprawą zajęli się policjanci z zespołu do spraw wykroczeń. Funkcjonariusze zebrali materiał dowodowy, z którego wynika, że śmieci na pole wywiózł 27-letni mieszkaniec powiatu średzkiego.

Mężczyzna usłyszał zarzut i został przesłuchany. Przyznał się do tego, że pozbył się odpadów wywożąc je na pole w gminie Brodnica.

Funkcjonariusze skierowali do sądu wniosek o ukaranie 27-latka, który już uprzątnął nielegalnie wyrzucone śmieci.

/srem.policja.gov.pl

(M.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%