Dzisiaj społeczność SP1 pokazała, jak się należy bawić! Każdy, kto chce się przekonać na własnej skórze zapraszany jest na szkolne boisko, gdzie właśnie trwa festyn z okazji Dnia Dziecka. Specjalnie dla najmłodszych przygotowanych jest wiele atrakcji. Warto wpaść.
W sobotę 3 czerwca br. na boisku przy Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Śremie odbywa się piknik z okazji Dnia Dziecka. Specjalnie dla młodych odwiedzających nauczyciele oraz uczniowie przygotowali prawdziwą moc atrakcji. Impreza rozpoczęła się o godz. 14.00. Na scenie wystąpili uczniowie prezentujący swoje artystyczne talenty. Dzieci mogą korzystać z dmuchańców, rysowania kredą chodnikową, baloników czy stoiska z malowaniem twarzy. Dla chętnych sprawdzenia się w sportowej rywalizacji przygotowano specjalne konkurencje.
Ze strony gastronomicznej serwowane są festynowe przekąski, pajda ze smalcem i ogórkiem, domowe ciasta i napoje. Na pikniku są też druhowie z OSP Śrem, którzy udzielają zainteresowanym porad w zakresie udzielania pierwszej pomocy.
W planie jest też loteria fantowa, w której każdy los wygrywa!
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz