Gmina Śrem otrzyma dofinansowanie w wysokości 681 160 zł w ramach II edycji Programu Rozwoju Infrastruktury Sportowej w Województwie Wielkopolskim. Środki te zostaną przeznaczone na gruntowną rozbudowę i przebudowę skateparku znajdującego się w Parku Śremskich Odlewników.
Całkowita wartość inwestycji przekroczy 1,1 mln zł. Projekt zakłada unowocześnienie dotychczasowej przestrzeni oraz dostosowanie jej do potrzeb zawodników na różnym poziomie zaawansowania.
Prace budowlane i montażowe zostaną zrealizowane wiosną przyszłego roku - ich rozpoczęcie i zakończenie planowane jest na maj oraz czerwiec 2027 roku.
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
::news{"type":"see-also","item":"89714"}
::news{"type":"see-also","item":"89702"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu portalsremski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz