Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
15:30, 11.10.2021
Tylko do 18 października możesz zgłosić organizację niosącą pomoc kobietom, która wspólnie będziemy mogli wesprzeć w przyszłorocznej edycji akcji Pomagamy jak umiemy kobietom.
09:00, 29.09.2021
1 października to Światowy Dzień Uśmiechu. Z tej okazji Rossmann organizuje webinar, jakiego jeszcze nie było. UŚMIECH ROBI DZIEŃ DOBRY to 6 godzin inspirujących spotkań, rozmów, wykładów i warsztatów, z których dowiemy się, jak dbać o szeroko pojęty fizyczny i psychiczny dobrostan. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na profilach społecznościowych Rossmanna w godzinach 11.00-17.00. Może wziąć w nim udział każdy, kto w codziennym życiu poszukuje pozytywnej energii, radości i harmonii – oczywiście bezpłatnie! 
16:25, 10.09.2021
Wiele osób chciałoby spróbować swoich sił na rynkach derywatów. Tak jak w przypadku innych instrumentów, podstawą do działania jest zrozumienie mechanizmu, który decyduje o funkcjonowaniu wybranych walorów. Tylko w taki sposób można zminimalizować ryzyko podejmowane na rynku.
13:11, 08.09.2021
Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Będąc jednak jego opiekunem, musimy o niego odpowiednio dbać. Nie chodzi tutaj jedynie o regularne spacery, czy zabawę. Należy również podawać mu dobrej jakości karmę. Powinno być to pożywienie, które dostarczy czworonogowi wszystkich potrzebnych składników odżywczych i nie będzie zawierało niepotrzebnej chemii, konserwantów czy innych zapychaczy. 
16:17, 30.08.2021
Segregacja śmieci jest obowiązkowa. Dzięki zbieraniu śmieci do specjalnie oznakowanych pojemników, podzielonych ze względu na rodzaj wyrzucanych do nich surowców, możemy wstępnie poselekcjonować śmieci, które nadają się do powtórnego przetworzenia. Kontrola tego, co ląduje w pojemnikach na odpady jest postawą proekologiczną i przekłada się na zwiększenie czystości środowiska. Pomimo naszych starań bywa, że popełniamy błędy podczas segregowania śmieci, bardzo często nieświadomie. Na co zatem zwracać uwagę i czego się wystrzegać, aby późniejszy recykling śmieci był efektywny?
10:21, 29.08.2021
Choć zanieczyszczenia powietrza już dawno powiązano z większym ryzykiem ataku serca, to zależność zagrożenia od konkretnych substancji jest słabo poznana - twierdzą naukowcy z Polikliniki Fundacji św. Mateusza w Pawie, we Włoszech.
08:36, 12.08.2021
Pozbądź się go na zawsze - inaczej niż egzekucją komorniczą.
16:43, 10.08.2021
W ostatnich kilku latach zauważyć można wyraźny wzrost popularności fotowoltaiki. Nic dziwnego - jest wiele argumentów, które przemawiają na jej korzyść: energia pozyskiwana ze słońca jest ekologiczna, korzystna cenowo i pomaga w pozyskaniu energetycznej niezależności. Montaż paneli PV jest inwestycją na lata, co zatem o fotowoltaice dla domu warto przed jej instalacją wiedzieć? Podpowiadamy w artykule!
06:42, 29.06.2021
Miłą odskocznią od makijaży okolicznościowych czy ślubnych, których mam oczywiście w tygodniu najwięcej są lekcje makijażu. Takie zajęcia trafiają mi się minimum raz w tygodniu i jest mi niezmiernie miło gdy mogę indywidualnie dopasować plan takiego spotkania. Kurs taki pasuje wtedy dla osoby nie mającej o makijażu żadnego pojęcia jak i dla wizażysty który chce podnieść jakość swojego warsztatu. Każdorazowo forma jak i program lekcji wygląda troszkę inaczej, co według mnie podnosi dodatkowo wartość oferowanych przeze mnie indywidualnych lekcji makijażu.
20:46, 28.05.2021
Firma Boston Consulting Group szacuje, że w 2030 r. już co drugie auto na świecie będzie zasilane elektrycznie. Nic dziwnego, że na polskim rynku działa coraz więcej firm produkujących komponenty dla branży elektromobilnej. Już niebawem dołączy do nich Capchem i jego zakład produkcji elektrolitu w Śremie.
15:30, 05.05.2021
Jak wiadomo, najłatwiej o wypadek we własnym domu. Zwłaszcza podczas drobnych prac remontowych, gdy czujność może być zaburzona. W końcu maluje się pokój czy wiesza karnisz nie pierwszy raz. Ostrożność należy zachować zawsze, ale koniecznie przy pracy na nawet niewielkich wysokościach - np. korzystając z drabiny. Zobacz kilka podstawowych zasad i porad, jak bezpiecznie korzystać z drabiny, by nie stało się nic złego!
00:00, 31.03.2021
Używane samochody cieszą się ogromną popularnością wśród Polaków, co wynika przede wszystkim z ich atrakcyjnych cen. Warto jednak pamiętać, aby nabywany pojazd miał komplet dokumentów. Trzeba także sprawdzić ważność obowiązkowego ubezpieczenia OC. Dowiedz się, jak postąpić w przypadku, gdy auto nie ma ważnej polisy.
13:37, 19.03.2021
40 lat i 12 milionów na koncie. To wcale nie o jakimś szczęściarzu i zasobności jego konta. Najmłodsza chińska metropolia ? Shenzhen skończyła 40 lat i ma około 12 milionów mieszkańców. To właśnie tam Capchem powstał, ulokował centralę i kilka innych jednostek, m.in. fabryk. Lepsze miejsce na rozwój elektromobilności na świecie najprawdopodobniej nie istnieje.
1
20:35, 09.03.2021
Wolisz robić zdjęcia lustrzanką czy telefonem? Przeglądasz je potem na laptopie czy tablecie? Jakąkolwiek odpowiedź wybierzesz, jedno jest pewne ? baterie Li-Ion towarzyszą ci każdego dnia. 
15:32, 04.03.2021
Taka okazja nie zdarza się często! Dzięki skorzystaniu z usługi możesz wziąć udział w mega loterii ze świetnymi nagrodami. Sprawdź koniecznie!