Zamknij
REKLAMA

Śrem. Dla dorosłych i dla dzieci

14:27, 18.10.2019 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

Czwartkowy (18.10) pokaz Monster Truck Show Chaloupka na zagrodzonej plandekami części parkingu targowiska miejskiego wzbudził zainteresowanie głównie tatusiów z synkami. Chociaż dzieci na pokazie występowały też w innych konfiguracjach: z babciami, dziadkami, wujkami.

Jak wyjawił nam jeden z uczestników jego wnukowie (4 i 6 lat) sporo czasu spędzają na oglądaniu specjalnych programów w telewizji dotyczących brawurowej jazdy mniejszych i większych samochodów. Przy czym eksploatacja tych samochodów nie przebiega specjalnie zgodnie z prawidłami ekonomicznej czy ostrożnej jazdy.

Kaskaderskie popisy wzbudzały entuzjazm na widowni – zwłaszcza podczas pokazu miażdżenia przez monstrualny pojazd innych samochodów.

 

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA