Zamknij
REKLAMA

Teraz wiem, że jeden za drugim wskoczyłby w ogień. Miłość zaiskrzyła...

09:54, 01.07.2020 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

Z kim bym tam chciała pojechać?:)Z mężem.. i nie chcę wyjść na samoluba, ale pojechałabym tam bez dzieci ... pierwszy raz od prawie 7 lat. 3 lipca mija nam 5. rocznica ślubu. Nie ukrywam - było wiele wzlotów jak i niestety upadków. I tych drugich było za dużo... Taki wyjazd we dwójkę na pewno byłby dla nas możliwością odbudowania naszych relacji. A mamy dla kogo je odbudowywać! Jesteśmy rodzicami wspaniałych dzieci: prawie już 7 letniego Antka, 5 letniej Kai oraz 14-miesięcznego Stasia ?
Na koniec dodam, że pisać wierszy nie umiem, nie potrafię...
Ale w Dusznikach Zdrój miłość pokazać będę mogła inaczej:)
Uśmiech w górach, przy zachodzie słońca, na tarasie lampka czerwonego wina. I na pewno mojemu mężowi zrzedła mina. Rok temu go pierwszy raz w góry na wakacje z rodziną zaciągnęłam, chociaż rękoma i nogami przed tym uciekał. Był zachwycony, nie ukrywał zdziwienia, że nie tylko leżąc na plaży czas miło można spędzać.
Dlatego ta wygrana w konkursie by sprawiła, że Nasza Miłość na nowo by zaiskrzyła. ???

Teraz wiem, że jeden za drugim wskoczyłby w ogień

Wyruszyliśmy do Dusznik. Termin pobytu: od 19 do 21 czerwca tego roku.

Na początek zapytaliśmy Panią Martę o ocenę tego miejsca. Nasza rozmówczyni natychmiast odpowiedziała: Willa Baca w Dusznikach to bardzo fajne miejsce, godne polecenia. Można tam przyjechać na odpoczynek z rodziną. Właściciele Pan Rafał z żoną przesympatyczni. Przywitali nas z wielkim uśmiechem i butelką wina. Żal było wyjeżdżać, ponieważ panowała tam prawdziwie rodzinna atmosfera.
Udając się do różnych miejsc, zazwyczaj wyznaczamy sobie cel pobytu. Pani Marta również sobie taki obrała.
Chciała przede wszystkim spędzić więcej czasu sam na sam z mężem - Łukaszem.. Mając w domu trójkę dzieci – wspomina – to im praktycznie poświęcamy cały swój czas. Nie można spokojnie usiąść, odpocząć i porozmawiać. Jak się okazuje, brak możliwości wspólnych rozmów to nic dobrego – dodaje Pani Marta . W Dusznikach mieliśmy czas, aby to nadrobić i co najważniejsze wiemy, że jeden za drugim wskoczyłby w ogień
 

Pobyt w Dusznikach, jak wynika z rozmowy, był perfekcyjnie przygotowany. Pani Marta wspomina: Byliśmy w Kłodzku, gdzie zwiedzaliśmy twierdzę, podziemne labirynty, Park Zdrojowy w Polanicy oraz Kudowie, Pijalnie wód. Zahaczyliśmy o Zieleniec, żeby zobaczyć jak wygląda, a przy okazji rozejrzeć się po okolicy, bo planujemy wziąć dzieci i przyjechać tu zimą. Nasze pociechy mogłyby wtedy trochę poszaleć na śniegu, bo jak wiadomo w naszych okolicach jest z tym problem.

Oczywiście nie zabrakło wieczornych spacerów po Dusznikach. Ale najważniejsze, że nie zabrakło też spontaniczności. W sobotę śmiałam się do męża, że jak jesteśmy razem już tak daleko to może skoczymy do oddalonego o 90 km Karpacza. Uwielbiam pomidorówkę, którą podają w jednej z restauracji. I tak się stało! “Zaliczyliśmy” Karpacz i smaczną zupkę! Poza tym byliśmy również w Kaplicy Czaszek i w Muzeum Zaginionych Zawodów, gdzie zostaliśmy poczęstowani pysznym chlebem własnej roboty ze smalcem i ogórkiem – wspomina pani Marta.

Podsumowując ten weekendowy wypad, pani Marta wyznaje: To dla nas  szczególne wydarzenie. Mogliśmy spędzić trochę czasu sam na sam. Mieliśmy okazję, żeby sobie wytłumaczyć wszystkie niedomówienia i przekonać się, że miłość zwycięża wszystko...

Wróciliśmy do domu wypoczęci, pełni energii, pewniejsi swoich uczuć. Wiemy, że zawsze możemy pogadać. Będziemy się starać od czasu do czasu wykorzystać pomoc dziadków i znaleźć chwilę czasu dla siebie aby móc się "zresetować". Nie musi być to już nawet wyjazd na kilka dni, ale nawet wyjście gdzieś samemu do restauracji itd. Wyjazd ten będziemy bardzo miło wspominać. Willę Baca i jej właścicieli gorąco polecam!
– kończy pani Marta.

 

Niespodziankę ufundował Rafał Bałęczny - WILLA BACA - Dusznik Zdrój!

 

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA